Nové zázemí sportoviště TJ Praga

Nové zázemí sportoviště TJ Praga

(7. 5. 2015) Autorem projektu je společnost ARTPROJEKT Jihlava.

   
 
 
 
 

Nové zázemí sportoviště TJ Praga

Sportoviště TJ Praga Praha ve Vysočanech mají nové zázemí pro sportovce i zaměstnance. Developerská společnost Crescon pro investora Městskou část Praha 9 postavila novou třípodlažní budovu, ve které jsou šatny pro sportovce, klubové místnosti pro zájmové skupiny, kanceláře vedení i místo pro správce a údržbu areálu. Výstavba trvala 11 měsíců a pro TJ Praga přinesla lepší prostředí, praktičtější umístění v areálu a nová parkovací místa.

V původním objektu, jehož rekonstrukce vzhledem k velmi špatnému stavu nebyla již ekonomicky ani technicky možná, bylo zázemí nevyhovující. „Pro stavbu nové budovy jsme nevyužili ani volné místo po starém objektu. Našli jsme pro ni strategicky vhodnější plochu, která nabídla i možnost pro vybudování restaurace,“ říká Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON.

Konstrukci budovy, která je založena na pilotách, tvoří železobetonové pohledové stropy a monolitický skelet vyzdívaný plynosilikátovými tvárnicemi. Zastřešena je plochou jednoplášťovou fóliovou střechou a zateplena kontaktním zateplovacím systémem. Kromě moderního vzhledu disponuje kvalitními technologiemi, které zajistí její ekonomičtější provoz. „Objekt jsme vybavili solárními panely, které obstarají ohřev teplé vody a snižují tak výdaje za dodávky energií,“ doplňuje Jan Jerie. Developer v rámci projektu vybudoval také nové zpevněné terasy a plochy pro zásobování.

Architekt, autor projektu: ARTPROJEKT Jihlava.
Generální dodavatelem stavby:Podzimek & synové

tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz