Nový parkovací dům v ulici Kopečné v Brně

Nový parkovací dům v ulici Kopečné v Brně

(1. 10. 2012) (ČTK) - Nový parkovací dům vyroste v Kopečné ulici poblíž centra Brna. Motoristům nabídne 88 parkovacích míst. V centru města je jich nedostatek. Parkovací dům bude stát více než 60 miliónů korun. Investorem jsou Brněnské komunikace. Novinářům to řekli zástupci města.

 
 
 
 

Nový parkovací dům v ulici Kopečné v Brně

(ČTK) - Nový parkovací dům vyroste v Kopečné ulici poblíž centra Brna. Motoristům nabídne 88 parkovacích míst. V centru města je jich nedostatek. Parkovací dům bude stát více než 60 miliónů korun. Investorem jsou Brněnské komunikace. Novinářům to řekli zástupci města.

Parkovací dům v Kopečné budou tvořit tři parkovací věže se samostatným vjezdem. V každé z nich se počítá se sedmi vrstvami parkovacích stání. Příjezd vozidel a dopravní obsluhy do parkovacího domu je navržen z ulice Kopečná. Novostavba bude napojena v nejvyšším podlaží lávkou pro pěší na ulici Husovu, čímž se výrazně usnadní přístup do středu města či například k budově brněnského magistrátu.

Investorem parkovacího domu je městská společnost Brněnské komunikace, a. s., která dostala od města mandát k přípravě a výstavbě parkovacích domů v Brně. Výstavba by měla být dokončena na přelomu září a října 2013. Zhotovitelem stavby je sdružení Komfort – Stavoprogres.Vizualizace nového parkovacího domu v Kopečné ulici v Brně (vizualizace: Brněnské komunikace)
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Doprava/infrastruktura

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz