Nový showroom Techo

Nový showroom Techo

U Továren 770/1b, Praha-Hostivař

(9. 7. 2018) ateliér ADR

   
 
 
 
 

Nový showroom Techo

V sídle společnosti Techo a.s., člena skupiny Royal Ahrend Company, byl po deseti letech redesignován showroom. Hlavní myšlenkou bylo prezentovat TECHO jako firmu s moderním přístupem, která se nebojí odvážných projektů a nabízí klientovi nejen kancelářský nábytek, ale komplexní řešení interiéru na klíč. Cílem bylo navodit atmosféru plnou inspirací, zdůraznit individuální přístup ke klientovi, vytvořit místo, kde se budou setkávat architekti, designéři, umělci, studenti a veřejnost.
Ve vstupní části jsme navrhli pódium s velkoplošnou obrazovkou, které slouží k přednáškám a prezentacím. Showroom je nyní s výrobou propojen tzv. naučnou stezkou, která vede do další haly sloužící k vzorovým prezentacím konkrétních projektů.  V celém konceptu je použitá nejmodernější audio-video technika, na které se prezentuji produkty firmy čítající více než 20 000 položek.
Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2014

 
 
 
 
50.0569567
14.5308720
Nový showroom Techo

Nový showroom Techo
U Továren 770/1b
Praha-Hostivař

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz