Nový Tuzex - Stavební a interiérové centrum

Nový Tuzex - Stavební a interiérové centrum

(10. 4. 2013) Budova bývalého Tuzexu u Brněnského výstaviště, ve které se nachází výstavní a prodejní plochy, vč. skladových a kancelářských prostor připravuje slavnostní otevření na 11. 4. 2013. Cílem náplně budovy bylo vytvoření stavebního a interiérového centra pro širokou a odbornou veřejnost. Centrum obsahuje jak prodejní, tak i výstavní plochy. Celý koncept je založený na seskupení kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří mají v budově své showroomy a prodejní plochy.

 
 
 
 

Nový Tuzex - Stavební a interiérové centrum

Budova bývalého Tuzexu u Brněnského výstaviště, ve které se nachází výstavní a prodejní plochy, vč. skladových a kancelářských prostor připravuje slavnostní otevření na 11. 4. 2013. Cílem náplně budovy bylo vytvoření stavebního a interiérového centra pro širokou a odbornou veřejnost. Centrum obsahuje jak prodejní, tak i výstavní plochy. Celý koncept je založený na seskupení kvalitních a prověřených dodavatelů, kteří mají v budově své showroomy a prodejní plochy.Nový Tuzex se nachází v městské části Pisárky (Brno – střed) na ulici Bauerova vedle areálu Brněnského výstaviště.
Návštěvníci zde naleznou:
3D expozice, vzorové domy, prodejnu stavební literatury, koupelnové studio, kotle, vytápění, vzduchotechniku a alternativní zdroje, změkčovavače vody, úprava a filtrace vody, interiérové dveře a vestavěné skříně, sauny a infrakabiny na míru, vrata, rolety, žaluzie, ploty, brány, wellness a relax, kompletní interiéry vč. projektové dokumentace, svítidla, luxusní postele z čistě přírodních materiálů, teplovzdušné solární panely, podlahy, vytápění, chlazení, vodoinstalace a v neposlední řadě i golfový obchod, vše pro cyklistiku, zimní sporty, běh a outdoor.
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz