O atelieru A1 VŠUP v Uměleckoprůmyslovém muzeu

O atelieru A1 VŠUP v Uměleckoprůmyslovém muzeu

(23. 11. 2011) V neděli 27. 11. v 17 h se bude v rámci doprovodného programu „Výstavy 2011“ v UPM konat přednáška pro veřejnost o Atelieru architektury 1 na VŠUP v Praze vedeném prof. akad. arch. Jindřichem Smetanou a MgA. Josefem Čančíkem. Jste srdečně zváni!

 
 
 
 

O atelieru A1 VŠUP v Uměleckoprůmyslovém muzeu

V neděli 27. 11. v 17 h se bude v rámci doprovodného programu „Výstavy 2011“ v UPM konat přednáška pro veřejnost o Atelieru architektury 1 na VŠUP v Praze vedeném prof. akad. arch. Jindřichem Smetanou a MgA. Josefem Čančíkem. Jste srdečně zváni!


Vedení A1 promluví o svém přístupu k práci v atelieru. Čerstvý absolvent atelieru Adam Vízek představí svůj oceňovaný diplomový projekt „Mezi městem a venkovem“. Setkání se uskuteční ve výstavním sále UPM. Prezentaci doporučujeme především zájemcům o studium v A1.
 

O „Výstavě 2011“ zde:
http://www.vsup.cz/cs/aktuality/3916-vystava-2011

O A1 zde:
http://www.vsup.cz/cs/architektura/atelier-architektury-i

Pramen: Josef ČančíkZákladní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz