OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA

OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA

(25. 11. 2021) Obě firmy působí na českém trhu přes 30 let

 
 
 
 

OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA

Společnost OBERMEYER HELIKA a.s., člen německé skupiny OBERMEYER, získala 100% obchodní podíl v přední české projekční společnosti CASUA s.r.o. Stala se tak největší architektonicko-projekční kanceláří na českém trhu. Obě společnosti budou i nadále používat své dosavadní názvy a spolupráce mezi nimi bude koordinována na úrovni vedení společností. 

Jiří Fousek a Pavel Boš v představenstvu OBERMEYER HELIKA, stejně jako jednatelé společnosti CASUA Aleš Poděbrad a Oleg Haman představují vysoce kvalifikovaný a motivovaný management. Ten společně s dalšími vedoucími a jejich týmy dokáže realizovat i ty nejnáročnější stavební projekty. Daná akvizice vytváří sílu, která bude do budoucna schopna spoluvytvářet trh architektonických a projekčních služeb, získávat zajímavé zakázky a také napomůže rozvoji projektování v BIM v České republice.


„OBERMEYER HELIKA i CASUA působí úspěšně na českém trhu více než 30 let. V současné době považujeme za nejdůležitější posílit tržní i vyjednávací pozici projektanta jako takového, zejména pak ve vztahu k finančně silným investorům i velkým stavebním firmám. Společnost CASUA známe po mnoho let jako mimořádně kvalitního, seriózního a stabilního hráče na českém realitním trhu. Jsme rádi, že se nám podařilo dovést náročná jednání do úspěšného konce, a věříme, že tento krok významně posílí naše tržní postavení,“ říká Jiří Fousek, předseda představenstva OBERMEYER HELIKA.

„Podařilo se nám za uplynulá desetiletí vybudovat silnou značku. Chtěli jsme, aby bylo i do budoucna zajištěno její dobré jméno a přední postavení na českém trhu projekčních prací. Jsme přesvědčeni, že spojení se skupinou OBERMEYER nám poskytne mnoho příležitostí k dalšímu rozvoji. Budeme se tak moci oboustranně těšit ze synergií, které toto spojení přináší,“ dodávají Aleš Poděbrad a Oleg Haman, jednatelé a dosavadní podílníci společnosti CASUA.

Tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

26. 11. 2021 19:59:28. Re: OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA. Miloš Grigorij Parma

28. 11. 2021 14:02:21. Re: OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA. Miloš Grigorij Parma

 
 
 
 

26. 11. 2021 19:59:28. Re: OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA. Miloš Grigorij Parma

  AŤ ŽIJE SOCIALISMUS S LIDSKOU TVÁŘÍ, AŤ ŽIJÍ VELKÉ LÁNY AŤ ŽIJE KSČ....................

28. 11. 2021 14:02:21. Re: OBERMEYER HELIKA dokončila akvizici společnosti CASUA. Miloš Grigorij Parma

  Doplňuji předešlé, ať žije demokratický centralismus, který vychází z XIV.sjezdu KSČ v roce 1972. T.j. ať žije obnova demokratického centralismu v ARCHITEKTUŘE po 40 letech........

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz