Odvodnění MEA ve výrobní hale CTParku Trnava

Odvodnění MEA ve výrobní hale CTParku Trnava

(22. 5. 2023) Výrobní a logistický areál CTPark Trnava patří mezi velké příjemce přímých zahraničních investic na Slovensku.

   
 
 
 
 

Odvodnění MEA ve výrobní hale CTParku Trnava

V jeho halách probíhá výroba automobilových komponentů, elektrotechniky atd. Dobrá dopravní dostupnost z něj dělá také významný distribuční a logistický uzel.Pro jednoho z výrobců navrhl Projekční tým MEA systém odvodnění úkapů z výrobní linky. Individuální řešení na míru pro nájemce areálu obsahoval nejen hydraulický výpočet, nadefinování specifikace žlabů, ale také vyhovění požadavkům pro velmi vysokou zátěž odvodnění.


Projekční tým MEA sestavil návrh spádovaného odvodnění s polymerbetonovými žlaby SV 1000 s litinovým roštem E 600 pro zvládnutí velmi vysoké zátěže. Mimořádně robustní a prakticky neopotřebitelná konstrukce těles žlabů zajišťuje maximální míru spolehlivosti. Těsnící spojovací drážka umožní hladké připojení k podlaze. Pokládka žlabů probíhala počátkem roku 2023. 

Více o systémových žlabech MEA SV na https://www.mea-odvodneni.cz/sv-stredne-zatezove-zlaby/kategorie/144 

podle podkladů společnosti MEA Water Management

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a