Opravený zámek ve Svijanech bodoval podruhé

Opravený zámek ve Svijanech bodoval podruhé

Svijany 30, 463 46 Svijany

(4. 10. 2016) Autorem projektu je kancelář APRIS 3MP, s. r. o.

   
 
 
 
 

Opravený zámek ve Svijanech bodoval podruhé

Po vítězství v krajské soutěži si ve čtvrtek 8. září společností SYNER zrekonstruovaný zámek ve Svijanech odnesl ocenění i v celorepublikové soutěži Stavba roku. Odborná porota zámku přidělila cenu Nominace na titul Stavba roku 2016, kterou z rukou architekty Radomíry Sedlákové převzali obchodní ředitel SYNER Miroslav Kot a ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík. Mezi dalšími nominovanými projekty je například zrekonstruovaný zámek Kuks, výzkumné centrum v Dolních Břežanech nebo tunelový komplex Blanka. Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo 65 staveb, patnáct z nich získalo nominaci. Vítězné projekty budou oznámeny 13. října, do té doby mohou lidé hlasovat o Cenu veřejnosti na http://www.stavbaroku.cz.
tisková zpráva

Související články:
Zámek Svijany 2.9.2016

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2016

 
 
 
 
50.5735662
15.0556351
Opravený zámek ve Svijanech bodoval podruhé

Opravený zámek ve Svijanech bodoval podruhé
Svijany 30
463 46 Svijany

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o.