Palác Bohemia v ruském Nižním Novgorodu

Palác Bohemia v ruském Nižním Novgorodu

(15. 11. 2012) Otevření administrativně-obchodního centra proběhlo v pondělí 5. listopadu. Palác Bohemia je společným developerským projektem významné ruské společnosti Žilstrojresurs a české firmy S group holding.

 
 
 
 

Palác Bohemia v ruském Nižním Novgorodu

Otevření administrativně-obchodního centra proběhlo v pondělí 5. listopadu. Palác Bohemia je společným developerským projektem významné ruské společnosti Žilstrojresurs a české firmy S group holding.

Palác Bohemia je osmipatrový objekt s podzemním parkovištěm o užitné ploše 15 400 m². Sídlo v objektu bude mít i velvyslanec České republiky v Nižním Novgorodě. V objektu se buduje kavárna s terasou a výhledem na nedaleko protékající Volhu a Nižegorodskou oblast, která je rozlohou větší než Česká republika. Nastěhovat se mají privátní lékaři nebo advokátní kanceláře, ale chybět nebudou ani butiky a další komerční služby.
 
„Byli jsme u začátků, kdy jsme se podíleli na likvidaci zastaralých a dožívajících domků a zanecháváme po sobě nádhernou budovu s funkčním využitím,“ uvedl spolumajitel S group holding Petr Syrovátko.
 
Ruský investor si vzájemno spolupráci pochvaluje a počítá, že i další budované objekty ponesou jména jako Liberec, Praha, Brno a další. S group holding do obou projektů investoval přes 630 miliónů rublů. Vedle angažmá v Rusku zahájila firma svou developerskou činnost i v Rumunsku.
tisková zpráva


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz