Palác Bohemia v ruském Nižním Novgorodu

Palác Bohemia v ruském Nižním Novgorodu

(15. 11. 2012) Otevření administrativně-obchodního centra proběhlo v pondělí 5. listopadu. Palác Bohemia je společným developerským projektem významné ruské společnosti Žilstrojresurs a české firmy S group holding.

 
 
 
 

Palác Bohemia v ruském Nižním Novgorodu

Otevření administrativně-obchodního centra proběhlo v pondělí 5. listopadu. Palác Bohemia je společným developerským projektem významné ruské společnosti Žilstrojresurs a české firmy S group holding.

Palác Bohemia je osmipatrový objekt s podzemním parkovištěm o užitné ploše 15 400 m². Sídlo v objektu bude mít i velvyslanec České republiky v Nižním Novgorodě. V objektu se buduje kavárna s terasou a výhledem na nedaleko protékající Volhu a Nižegorodskou oblast, která je rozlohou větší než Česká republika. Nastěhovat se mají privátní lékaři nebo advokátní kanceláře, ale chybět nebudou ani butiky a další komerční služby.
 
„Byli jsme u začátků, kdy jsme se podíleli na likvidaci zastaralých a dožívajících domků a zanecháváme po sobě nádhernou budovu s funkčním využitím,“ uvedl spolumajitel S group holding Petr Syrovátko.
 
Ruský investor si vzájemno spolupráci pochvaluje a počítá, že i další budované objekty ponesou jména jako Liberec, Praha, Brno a další. S group holding do obou projektů investoval přes 630 miliónů rublů. Vedle angažmá v Rusku zahájila firma svou developerskou činnost i v Rumunsku.
tisková zpráva


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz