Panorama Golf Resort v Kácově

Panorama Golf Resort v Kácově

Panorama 1, Kácov

(17. 10. 2017) Stavbou roku Středočeského kraje je Panorama Golf Resort v Kácově

   
 
 
 
 

Panorama Golf Resort v Kácově

(ČTK) - Panorama Golf Resort v Kácově na Kutnohorsku získal hlavní cenu v soutěži Stavba roku Středočeského kraje 2017. Cena hejtmanky patří nové tělocvičně na gymnáziu Jana Palacha v Mělníku, nejlépe zrekonstruovaným památkovým objektem je horní zámek a kaple svaté Anny v Panenských Břežanech u Prahy. Právě tam byly vyhlášeny výsledky soutěže.

Panorama Golf Resort je podle poroty mimořádný rozsahem a propracovanými krajinářskými úpravami, vyniká urbanistickým konceptem areálu a architektonickým řešením budovy klubu. "V oblasti golfového developmentu se může řadit k nejlepším evropským areálům," uvedli pořadatelé.

Odborná porota udělila i další ocenění. Cenu za nejlepší energetické řešení stavby získala Casa Serena - novostavba wellness na zámku Roztěž na Kutnohorsku, nejlepším investičním záměrem byla podle porotců rekonstrukce výškové budovy v Měšicích u Prahy. Cenu za nejlepší stavbu určenou k veřejnému účelu získal městský krytý bazén v Mladé Boleslavi.

Zvláštní cena poroty pro stavbu, kterou financuje obec, náleží obnovené kapli Nejsvětějšího Vykupitele v Radimi na Kolínsku a zvláštní cena poroty za dlouhodobou koncepci rozvoje Základní a mateřské škole Juventa v Milovicích na Nymbursku.

Všechny nominované stavby si mohou zájemci prohlédnout na webových stránkách www.stavbaroku.cz.

Doplněno Stavbaweb:
Autor: Libor Jirásek, Martin Rajniš, Mojmír Ranný, Michael Terech
Projektant: Golfer s. r. o., AED project, a. s., Ranný architects s. r. o.
Dodavatel: Construction Management
Investor: Sázava Parkland, a. s.

zdroj foto: stavbaroku.cz

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sport

 
 
 
 
49.7698093
15.0163458
Panorama Golf Resort v Kácově

Panorama Golf Resort v Kácově
Panorama 1
Kácov

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz