Přestavba garáží v Trojanovicích

Přestavba garáží v Trojanovicích

Trojanovice 926, Trojanovice

(12. 12. 2019) Kamil Mrva Architects

   
 
 
 
 

Přestavba garáží v Trojanovicích

Obecní garáže v centru Trojanovic byly zastupiteli odsouhlaseny k přestavbě pro komerční účely. A to byla opět výzva pro nás.
Navrhli jsme zachovat hmotu s velkými otvory a vyměnit vrata za prosklení. Velkoformátové zasklení umožňuje kontakt provozoven s okolím centrální části obce. Při rekonstrukci bylo nutné demontovat původní strop, včetně zastřešení a realizovat novou betonovou stropní konstrukci. Dřevěná terasa rozšiřuje obchodní a veřejný prostor pro návštěvníky.
V rámci tohoto projektu pro obec Trojanovice jsme také pomohli navrhnout interiér Kavárny Trojkafe. Jsme rádi, že si lokalita našla své klienty a pomáhá tak utvářet život v obci.
Autorská zpráva
Foto: Libor Stavjaník/Studio Toast

 
Autor: doc. Ing. arch. Kamil Mrva, Ph.D.; spolupráce Ing. Jaroslav Holub, Ing. arch. Monika Drholecká, Ing. arch. Tomáš Cirmaciu
Investor: Obec Trojanovice
Dodavatel: TOKAMA stavební s.r.o.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2018

Komentáře ke článku

 
 
 
 

18. 12. 2019 08:01:31. Re: Přestavba garáží v Trojanovicích. NIPI

 
 
 
 

18. 12. 2019 08:01:31. Re: Přestavba garáží v Trojanovicích. NIPI

  Něco mi tam chybí

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz