Poslední možnost návštěvy plzeňského Světovaru pro účastníky architektonické soutěže

Poslední možnost návštěvy plzeňského Světovaru pro účastníky architektonické soutěže

(2. 8. 2012) U příležitosti vyhlášení 4. ročníku soutěže pro vysokoškolské studenty architektury a souvisejících oborů na téma Světovar – Kulturní fabrika Plzeň připravila Helika exkurze do této bývalé vývařovny piva a dnes kulturní památky. Cílem exkurzí je přiblížit studentům, kteří se budou soutěže účastnit, aktuální stav památky a kontext území, ve kterém se nachází.

 
 
 
 

Poslední možnost návštěvy plzeňského Světovaru pro účastníky architektonické soutěže

U příležitosti vyhlášení 4. ročníku soutěže pro vysokoškolské studenty architektury a souvisejících oborů na téma Světovar – Kulturní fabrika Plzeň připravila Helika exkurze do této bývalé vývařovny piva a dnes kulturní památky. Cílem exkurzí je přiblížit studentům, kteří se budou soutěže účastnit, aktuální stav památky a kontext území, ve kterém se nachází.

Plzeňský Světovar, aktuální stav

Naposledy si studenti mohou prohlédnout předmět soutěže, tedy bývalý pivovar Světovar, ve středu 15. 8. 2012 od 10 hodin. Více informací je k dispozici na http://www.helika.cz/#/aktuality/studentska-soutez.

Tématem letošního ročníku soutěže je revitalizace vymezeného území bývalého plzeňského pivovaru Světovaru v Plzni. Studentské návrhy bude hodnotit porota ve složení MgA. Kateřina Melenová, PhDr. Benjamin Fragner a Akad. arch. Vladimír Kružík.

Uzávěrka soutěže je 30. září 2012. Nejlepší návrhy budou oceněny 35 000 Kč (1. místo), 25 000 Kč (2. místo) a 15 000 Kč (3. místo).

Soutěžní podmínky získaly regulérnost České komory architektů.

www.helika.cz
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz