Pozvánka k účasti na virtuálním veletrhu Construction 21 EXPO

Pozvánka k účasti na virtuálním veletrhu Construction 21 EXPO

(1. 4. 2014) Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na zvláštním projektu, který se pořádá v partnerství s Českou radou pro šetrné budovy. Jedná se o virtuální veletrh udržitelného stavebnictví.

 
 
 
 

Pozvánka k účasti na virtuálním veletrhu Construction 21 EXPO

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na zvláštním projektu, který se pořádá v partnerství s Českou radou pro šetrné budovy. Jedná se o virtuální veletrh udržitelného stavebnictví.


Tato virtuální výstava má řadu výhod - náklady na účast jsou velmi nízké, akce svým dosahem pokrývá celou Evropu, nevznikají žádné cestovné náklady spojené se znečištěním ovzduší a je podporována Radami pro šetrné stavebnictví a dalšími profesními organizacemi z celé Evropy. Podrobné informace o této jedinečné akci najdete v přiložené brožuře, nebo na web stránce www.Construction21EXPO.eu.

Členové CZGBC mají nárok na 15% slevu z vystavovatelských poplatků. Slevu můžete uplatnit na základě speciální kodu, který Vám na vyžádání poskytne Libor Marek, telefon 774457901, email libor.marek@czgbc.org. Slevový kód si vyžádejte před registrací, zpětně nelze slevu uplatnit. Termín přihlášek se slevou je do pátku, 18. dubna 2014.

Doufáme, že se naše nabídka na účast na virtuálním veletrhu setká s Vaším zájmem. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás kontaktujte na výše uvedených kontaktech, nebo se obrate přímo na team organizátorůl EXPO email: Steven.Borncamp@Construction21.eu, telefon  +40.21.222.5135 nebo +40.21.222.0011
Česká rada pro šetrné budovy
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz