Pozvánka na konferenci WTA TAG 2024 v Brně

Pozvánka na konferenci WTA TAG 2024 v Brně

(8. 2. 2024) WTA kolokvium, mezinárodní konference Sanace a rekonstrukce staveb a BEST PRACTICE 14. 16. 3. 2024.

   
 
 
 
 

Pozvánka na konferenci WTA TAG 2024 v Brně

Pozvánka na konferenci WTA TAG 2024 – WTA kolokvium, mezinárodní konference Sanace a rekonstrukce staveb (Rehabilitation and Reconstruction of Buildings) a BEST PRACTICE

Vážení kolegové a odborníci,
s velkou radostí Vás zveme na prestižní událost WTA TAG 2024 – WTA kolokvium, mezinárodní konferenci Sanace a rekonstrukce staveb (Conference on Rehabilitation and Reconstruction of Buildings) a BEST PRACTICE.

Program konference zahrnuje prezentace odborných přednášek, diskuse a také možnosti konzultací s předními odborníky na tato témata. Konference je ideálním místem pro navázání nových kontaktů, také místem k nabytí znalostí o aktuálních trendech a nalezení inspirace pro budoucí projekty.

Datum konání: 14.–16. března 2024
Místo konání: Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební, Veveří 331/95, 602 00 Brno
Registrace a podrobné informace o programu najdete na našem webu. 

Pro více informací klikni zde: https://crrb.webnode.cz/

Těšíme se na Vaši účast a na setkání s Vámi v Brně na konferenci WTA TAG 2024!

Tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a