Přihlaste svoji stavbu do ročenky české architektury!

Přihlaste svoji stavbu do ročenky české architektury!

(8. 2. 2024) Editorkou pro výběr za roky 2023–2024 je Markéta Zdebská.

   
 
 
 
 

Přihlaste svoji stavbu do ročenky české architektury!

Vážení kolegové,
byla jsem vyzvána Dagmar Vernerovou k sestavení ročenky české architektury, která se bude vydávat v roce 2025. Dovoluji si Vás tímto požádat o zaslání Vašich realizací dokončených v letech 2023–2024.

Může se jednat o novostavbu, rekonstrukci, interiér, veřejné prostranství, park, urbanismus, ale i výtvarný objekt, zajímavý detail či technické řešení. Počet nabídnutých prací jednoho autora nebo ateliéru není omezen, ale finální výběr do ročenky je v tomto případě limitován na maximálně 3 realizace. Stavba může být u nás i v zahraničí, uvedení v ročence je ale podmíněno českým občanstvím alespoň jednoho z autorů.

Vzhledem k tomu, že stavby v širším výběru plánuji navštívit osobně v období od června do srpna/září letošního roku, prosím o zaslání následujících podkladů do 15. 04. 2024:


- název a přesnou adresu realizace (pokud není, pak prosím o souřadnice GPS) a datum realizace
- jméno autora/rů, včetně kontaktu (aktuální email a telefon)
- krátký autorský text (max. 1800 znaků vč. mezer)
- 4–5 fotografií v náhledovém rozlišení (pokud je stavba ještě v realizaci, stačí i pracovní fotografie, případně vizualizace)

- situaci a půdorys přízemí – vše pouze schémata, ve formátu jpg nebo pdf

Podklady prosím zašlete v jedné složce označené jménem ateliéru/architekta, v podsložce/kách pak název projektu/tů. Soubory zašlete prosím e-mailem na adresu: rocenka@byarchitects.cz

Prosím o přílohu do 10 MB, vše zatím pouze v náhledovém rozlišení. K zaslání kompletních podkladů k vybraným stavbám vás vyzve vydavatel v září a říjnu 2024.

Děkuji a zdravím srdečně,
Markéta ZdebskáKomentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a