Rekonstrukce bytu v Trnavě

Rekonstrukce bytu v Trnavě

(11. 9. 2017) Peter Jurkovič

   
 
 
 
 

Rekonstrukce bytu v Trnavě

Kláštor paulínov, postavený v roku 1719, bol v polovici 20.storočia prestavaný na obytný dom. Byt má úžitkovú plochu 100 metrov štvorcových. Odstraňujeme všetky zásahy predchádzajúcich majiteľov. Vrstvu po vrstve obnažujeme jestvujúce konštrukcie.
Byt má slúžiť mladému bezdetnému páru. Dispozícii dominuje spoločenská miestnosť s monumentálnou svetlou výškou 3,6m. V druhom pláne, za knižnicou sa nachádza nočná časť so samostatnou hygienou a šatníkom. Z naznačenej vstupnej halu je prístupná ešte jedna spálňa a hygiena. Vstavaný nábytok je pripravený tak, aby po malom zásahu transformoval byt aj pre účely rodiny s deťmi.

Autorská zpráva
Foto autor


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2016

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz