Rekonstrukce firemního sídla

Rekonstrukce firemního sídla

(2. 6. 2021) Kamil Mrva Architects

   
 
 
 
 

Rekonstrukce firemního sídla

Po zkušenostech s projektem a realizací firemního sídla mmcité+ v Bílovicích, jsme se po deseti letech pustili i do návrhu polské pobočky, která vznikla přestavbou staré hospodářské budovy v Mazančowicích u Bialsko-Bialé.


Původní stavení jsme očistili a doplnili jen několika architektonickými zásahy. Stodola má místo vrat prosklené HS portály a skrze ni probíhá dřevěná terasa. V podkroví vznikl jeden velký vzdušný prostor s propojovací lávkou nad přízemím a vloženou lodžií přinášející světlo. Je zde vytvořeno místo pro příjemnou venkovní pauzu s výhledem na kostel a kopce v pozadí.

Vnitřní cihelné klenby byly očištěny, na stěnách jsou nové bílé omítky a podlahy sjednoceny cementovou stěrkou. Nová okna jsou osazena na vnitřní líc stěn, vstupní původní dveře jsou dřevěné repasované a vnitřní nové dveře mezi kancelářemi z čirého skla.

Autorská zpráva
Foto: Libor Stavjaník/Studio Toast


Autor: Kamil Mrva Architects, s.r.o.; spolupráce Martin Vymetálek, Jaroslav Holub,
Investor: mmcité+
Dodavatel: Master Remonty, PL

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2020

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz