Rekonstrukce hotelu MOSAIC HOUSE Praha

Rekonstrukce hotelu MOSAIC HOUSE Praha

(4. 12. 2013) Během října 2013 byla dokončena celková rekonstrukce tohoto hotelu. Nový nekuřácký hudební klub La Loca MUSIC BAR & LOUNGE  doplňuje mozaiku znovuotevřeného zeleného a designového MOSAIC HOUSE Praha. Autory rekonstrukce původního funkcionalistického objektu Domu Odborů který dlouhou dobu chátral, je ateliér TEK TEK architekti (doplněno Stavbaweb).

 
 
 
 

Rekonstrukce hotelu MOSAIC HOUSE Praha

Během října 2013 byla dokončena celková rekonstrukce tohoto hotelu. Nový nekuřácký hudební klub La Loca MUSIC BAR & LOUNGE  doplňuje mozaiku znovuotevřeného zeleného a designového MOSAIC HOUSE Praha. Autory rekonstrukce původního funkcionalistického objektu Domu Odborů který dlouhou dobu chátral, je ateliér TEK TEK architekti (doplněno Stavbaweb).

Klub LaLoca

První „zelený“ hotel a hostel v ČR MOSAIC HOUSE přináší novinku na pražskou klubovou scénu – nekuřácký La Loca MUSIC BAR & LOUNGE – a posiluje tak svou roli místa setkávání zahraničních návštěvníků Prahy s místními „fajnšmekry“ klubové hudby. Kvalitní hudba v nekuřáckém prostředí je v Praze unikátem a klub je navíc vybaven top hudební aparaturou Meyer Sound System, která nadchne interprety i posluchače.  

Svým konceptem otevřeného přízemí s hudebním barem tak MOSAIC HOUSE umožňuje setkávání lidí různých kultur z celého světa. Na všechna hudební vystoupení je vstup zdarma.

MOSAIC HOUSE vznikl v roce 2010 kompletní rekonstrukcí a změnou užívání historické budovy v sousedství Karlova náměstí. Do rekonstruovaného objektu v památkové zóně Prahy 2 se podařilo implementovat nejmodernější technologie, které mu dávají přívlastek „zelený“ a znamenají nejen úsporu elektřiny, plynu a vody, ale také funkční doplnění zelené na střeše budovy, v okolí budovy i v interiéru. Na špici zelených technologií je například získávání energie z odpadního tepla technologických zařízení zajišťujících provoz hotelu či recyklace odpadní „šedé“ vody ze sprch a umyvadel.
tisková zpráva

Klub LaLoca Klub LaLoca

Doplněno Stavbaweb:
Podrobné informace o rekonstrukci hotelu, vizualizace i fotogalerii naleznete na stránkách autorů - ateliéru TEK TEK architekti - ZDE.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Komerční stavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz