Rekonstrukce kuchyně a jídelny rodinného domu u Hradce Králové

Rekonstrukce kuchyně a jídelny rodinného domu u Hradce Králové

(13. 7. 2023) GEBAS atelier architects

   
 
 
 
 

Rekonstrukce kuchyně a jídelny rodinného domu u Hradce Králové

V rodinném domě několik kilometrů od Hradce Králové se naše designerka podílela na kompletní rekonstrukci kuchyně a jídelny. Tyto místnosti se nacházejí v přízemí rodinného domu. Kuchyně a jídelna jsou propojeny v jednu prostornou místnost, což působí vzdušně a zároveň útulně.

Z jídelní části je nádherný výhled do celé zahrady a na zahradní jezírko. Celý prostor je díky francouzským oknům velmi prosvětlený. Z jídelny je také přímý vstup na zastřešenou terasu, která vybízí k odpočinku a relaxaci. Zastínění je řešeno vnitřními roletami.

Dispozice místností se téměř neměnily, nebylo tedy zapotřebí větších bouracích prací. Došlo pouze k demontáži předchozího vybavení a obkladů.

Pro kuchyňské skříňky zvolila designerka kombinaci dekoru ferro bronze a světle šedé. Na první pohled Vás jistě zaujme absence úchytek, tedy dnes populární a též praktický systém Tip-on.

Pracovní deska je z přírodního kamene, který je téměř bezúdržbový a odolný vůči vysokým teplotám nebo poškrábání.

Uprostřed kuchyně zůstal zachován ostrůvek s varnou deskou a digestoří. Na ostrůvek dále navazuje skleněný barový pult se dvěma židlemi. Židle ve stejném designu zvolila designerka také k jídelnímu stolu. Z kuchyně je i vstup do spíže.

Kombinace barev šedé, černé a bronzové dokonale koresponduje s pánským stylem těchto prostor. Nerezové doplňky a designové osvětlení podtrhují celkový moderní ráz. Veškerý nábytek je vytvořený na zakázku od truhlářství.


Autorská zpráva
Foto: Hana Hrdinová 

Ateliér: GEBAS atelier architects s.r.o.
Návrh projektu: 2019
Realizace: 2019–2020

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2020

Komentáře ke článku

 
 
 
 
 
 
 
 

9. 10. 2023 14:17:59. Re: Rekonstrukce kuchyně a jídelny rodinného domu u Hradce Králo... VLADIMÍR ŠKOPÍK

  POTŘEBUJETE FINANČNÍ POMOC?

Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít finanční prostředky na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo osoba samostatně výdělečně činná, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nudný registr dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik budete chtít. Požádejte o skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Napište mi: skopik.pujcka@gmail.com.


Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz