Rekonstrukce kulturního domu ve Velaticích

Rekonstrukce kulturního domu ve Velaticích

Velatice

(29. 9. 2020) Martina Černá

   
 
 
 
 

Rekonstrukce kulturního domu ve Velaticích

Rekonstrukce kulturního domu spočívala nejen v úpravě technického rázu (sanace zdiva, akustika, vedení elektroinstalací, přesun plynového kotle), ale také ve zvýšení estetické kvality jeho vnitřních prostor. Cílem návrhu bylo prostory co nejvíce materiálově a barevně sjednotit, přídavné, i když nutné prvky upozadit a pozornost tak soustředit pouze na probíhající akci. Zároveň zde byl kladen důraz na kvalitní, praktické a variabilní provedení, které bude svému účelu sloužit dlouhá léta.
V současné době se dokončuje rekonstrukce navazující obecní hospody. Plánuje se také oprava nádvoří, na kterém probíhají kulturní akce v létě.
Autorská zpráva
Foto: Jaroslav Mareš, Hivision.cz

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2020

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz