Rekonstrukce zámku Nebřenice

Rekonstrukce zámku Nebřenice

(21. 10. 2021) Ukončení je plánováno na březen 2022

   
 
 
 
 

Rekonstrukce zámku Nebřenice

Projekční a stavebně-poradenská kancelář OBERMEYER HELIKA již od června 2021 úspěšně pokračuje jako člen týmu odpovědného za Construction Management v rekonstrukci Nebřenického zámku. Nyní v říjnu se intenzivně pracuje na dokončení střechy, fasády a také na zasklení celého objektu. Tento zámek je významnou součástí developerského komplexu a golfového areálu Oaks Prague Nebřenice. Rekonstruovaný zámek poskytne kulturní zázemí pro obyvatele Oaks Prague a zaujme roli významné a nepřehlédnutelné golfové klubovny.  

Zámeček v Nebřenicích vznikl na místě hospodářského stavení a v 19. století prošel klasicistní přestavbou. Zámek, stejně tak jako přilehlý park, je národní kulturní památkou. „Při rekonstrukci je kladen vysoký důraz na precizní architektonické zpracování. Dbáme na to, aby stavební práce probíhaly citlivě a v souladu s požadavky Národního památkového ústavu,“ hovoří o průběhu stavby Ing. Miloš Kostka, ředitel divize projektového řízení Obermeyer Helika. 


„V rámci naší činnosti koordinujeme dodavatele stavebních činností tak, aby výsledek byl nejen finančně efektivní a časově úsporný, ale také abychom dosáhli očekávaného cíle této jedinečné stavby. Pro projekt samotný je také přínosné, že v pozici contruction managementu jsme součástí zkušeného týmu projektového managementu společnosti Arendon,“ doplňuje své vyjádření k činnosti Obermeyer Helika Ing. Kostka. „Můžeme tak být obohaceni o další cenné zkušenosti,“ dodává.

Rekonstrukce zámku byla zahájena v březnu 2020 a její ukončení je plánováno na březen 2022. Investorem je společnost Arendon Development Company. 

Tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2021 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz