Residence Garden Towers

Residence Garden Towers

Residence Garden Towers, Praha 3

(16. 9. 2016) Autorem projektu jsou architekti společnosti Central Group – Eva Koláčková, Petr Veverka a Zdeněk Frey.

   
 
 
 
 

Residence Garden Towers

Sedm set bytů na jedné adrese, v pětipodlažním podstavci a pěti 18podlažních věžích, se zelení na střešních zahradách, soukromým vnitroblokem a nonstop recepcí s dohledem nad bezpečností nabízí Residence Garden Towers na pražském Žižkově. Největší rezidenční stavba v Česku právě získala začátkem září kolaudační rozhodnutí.

Rezidence nabídne byty 1+kk až 4+kk, z nichž většina bude mít zimní zahradu, balkon nebo terasu. Samozřejmostí je vysoký standard provedení luxusních bytů s dřevěnými podlahami, hliníkovými velkoplošnými okny, designovým skleněným zábradlím nebo třeba klimatizací v bytech v horních podlažích. Součástí projektu bude také nonstop recepce s bezpečnostním kamerovým systémem. 

Součástí stavby jsou tři komerční prostory, které si společnost Central Group ponechá ve vlastnictví a nabízí je pouze k pronájmu provozovatelům osvědčených restauračních konceptů nebo prověřených obchodních řetězců. Součástí stavby je také nové dětské hřiště.    
tisková zpráva, Stavbaweb


Doplněno Stavbaweb:
Rezidenční developer a investor CENTRAL GROUP vybral  v pětikolovém výběrovém řízení na generálního dodavatele společnost Metrostav.
Projekt je největším bytovým areálem v České republice stavěným bez etapizace. Bytový areál Residence Garden Towers byl původně pojmenovaný Residence Central Plaza.
Pozemek pro výstavbu žižkovského projektu koupila firma v roce 2009 i s projektem a povolením na výstavbu kancelářského objektu od společnosti Telefónica. CENTRAL GROUP se však rozhodl projekt kompletně přepracovat na rezidenční využití. Výstavba byla zahájena v dubnu 2014.
Autory projektu jsou architekti Eva Koláčková, Petr Veverka a Zdeněk Frey ze společnosti CENTRAL GROUP.

Central Group: Residence Garden Towers
www.facebook.com/residencegardentowers


Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2016

 
 
 
 
50.083594
14.466571
Residence Garden Towers

Residence Garden Towers
Residence Garden Towers
Praha 3

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.