Rezidence DOCK River Watch

Rezidence DOCK River Watch

Praha-Libeň

(30. 7. 2015) Ian Bryan Architects

   
 
 
 
 

Rezidence DOCK River Watch

První etapa luxusního rezidenčního projektu DOCK River Watch byla zkolaudována a již se do ní stěhují první obyvatelé. Skupina Crestyl stejně jako v nedaleké rezidenci DOCK Marina View vsadila na kvalitní architektonické zpracování, design a spojení s příjemnou lokalitou v blízkosti Vltavy na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic. V rámci první etapy projektu vzniklo 65 bytů ve třech domech. V současné době je prodáno 40 % z nich. Celková investice do této etapy činila přibližně 450 milionů korun. V tomto roce bude také zahájena výstavba druhé etapy.

„Projekt se těší velké oblibě, a to především díky jeho poloze u vody, nadstandardnímu zpracování a snadnému dosahu centra,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel developerské skupiny Crestyl, která je developerem celé nově vznikající čtvrti DOCK. Projekt nabízí byty v dispozicích od 1+kk až po rozhlehlé penthousy. Je ojedinělý svým moderním a pokročilým architektonickým zpracováním, které je zároveň pohodlné a funkční. Pro fasádu domů byla využita leštěná omítka doplněná o dřevěné obklady. Celé řešení projektu si vzal na starost architektonický ateliér Ian Bryan Architects. Byty využívají přírodních materiálů a naplní očekávání vysokého standardu bydlení. Návštěvníky i obyvatele ohromí expresivní vstupní haly, světelné podhledy a výběr kvalitních povrchových materiálů. Všechny byty mají balkon, terasu či předzahrádku s výhledem na vodní hladinu nebo zeleň.

Rezidenční projekt DOCK River Watch představuje spojení domova v blízkosti centra města s neopakovatelnou atmosférou života u vody. Zasazen je do příjemného prostředí u dvou slepých ramen Vltavy. Přináší tak možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu. Součástí rezidence je i marina, vybavená službami jako jsou tankování, připojení k vodě a elektřině, správa lodě včetně mytí a servis. Lokalita nabízí také plnou občanskou vybavenost včetně škol, sportovišť a zdravotnických zařízení.
Tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2015

 
 
 
 
50.1060903
14.4766795
Rezidence DOCK River Watch

Rezidence DOCK River Watch
Praha-Libeň

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz