Rezidence DOCK River Watch

Rezidence DOCK River Watch

Praha-Libeň

(30. 7. 2015) Ian Bryan Architects

   
 
 
 
 

Rezidence DOCK River Watch

První etapa luxusního rezidenčního projektu DOCK River Watch byla zkolaudována a již se do ní stěhují první obyvatelé. Skupina Crestyl stejně jako v nedaleké rezidenci DOCK Marina View vsadila na kvalitní architektonické zpracování, design a spojení s příjemnou lokalitou v blízkosti Vltavy na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic. V rámci první etapy projektu vzniklo 65 bytů ve třech domech. V současné době je prodáno 40 % z nich. Celková investice do této etapy činila přibližně 450 milionů korun. V tomto roce bude také zahájena výstavba druhé etapy.

„Projekt se těší velké oblibě, a to především díky jeho poloze u vody, nadstandardnímu zpracování a snadnému dosahu centra,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel developerské skupiny Crestyl, která je developerem celé nově vznikající čtvrti DOCK. Projekt nabízí byty v dispozicích od 1+kk až po rozhlehlé penthousy. Je ojedinělý svým moderním a pokročilým architektonickým zpracováním, které je zároveň pohodlné a funkční. Pro fasádu domů byla využita leštěná omítka doplněná o dřevěné obklady. Celé řešení projektu si vzal na starost architektonický ateliér Ian Bryan Architects. Byty využívají přírodních materiálů a naplní očekávání vysokého standardu bydlení. Návštěvníky i obyvatele ohromí expresivní vstupní haly, světelné podhledy a výběr kvalitních povrchových materiálů. Všechny byty mají balkon, terasu či předzahrádku s výhledem na vodní hladinu nebo zeleň.

Rezidenční projekt DOCK River Watch představuje spojení domova v blízkosti centra města s neopakovatelnou atmosférou života u vody. Zasazen je do příjemného prostředí u dvou slepých ramen Vltavy. Přináší tak možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu. Součástí rezidence je i marina, vybavená službami jako jsou tankování, připojení k vodě a elektřině, správa lodě včetně mytí a servis. Lokalita nabízí také plnou občanskou vybavenost včetně škol, sportovišť a zdravotnických zařízení.
Tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2015

 
 
 
 
50.1060903
14.4766795
Rezidence DOCK River Watch

Rezidence DOCK River Watch
Praha-Libeň

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz