Rezidence Malátova

Rezidence Malátova

Malátova 7, 150 00 Praha 5-Smíchov

(21. 3. 2016) Rekonstrukce novobarokního domu z roku 1888 podle návrhu studia CAMA Architekti.

   
 
 
 
 

Rezidence Malátova

Historický dům Rezidence Malátova, pocházející z roku 1888, prochází v současné době kompletní rekonstrukcí, která respektuje jeho původní novobarokní styl. V rámci komplexní přestavby bude obnovena novobarokní uliční fasáda, na níž se střídá štuková výzdoba a režné cihelné zdivo. Tato kombinace je pro danou lokalitu typická. Stávající špaletová okna nahradí dobové repliky, zasklení a těsnící prvky však budou odpovídat současným nárokům. Plánuje se rovněž obnova vstupní haly včetně novobarokního schodiště a restaurování nástěnné malby a dalších prvků.

Interiérové dispozice v rámci stávajícího domu vycházejí z původního členění a jsou upraveny tak, aby splňovaly dnešní nároky na kvalitní městské bydlení. K dispozici bude celkem 16  luxusních bytů o velikosti 2+kk až 4+kk, včetně 4 prostorných penthousů. Dvoupodlažní střešní nástavba nabídne také atypicky řešené mezonety. Součástí nabídky jsou atraktivní společné prostory, výtah a automatický parkovací systém v suterénu objektu.
malátova 7
tisková zpráva, Stavbaweb

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

 
 
 
 
50.0776248
14.4068749
Rezidence Malátova

Rezidence Malátova
Malátova 7
150 00 Praha 5-Smíchov

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz