Rezidence Na Plachtě

Rezidence Na Plachtě

(5. 11. 2014) V Hradci Králové vznikne nová čtvrť. Autorem projektu je Hradecká projekční a developerská kancelář.

 
 
 
 

Rezidence Na Plachtě

V Hradci Králové vznikne nová čtvrť. Autorem projektu je Hradecká projekční a developerská kancelář.

Bytový soubor s názvem Rezidence Na Plachtě vznikne v sousedství areálu společnosti Petrof v blízkosti oblíbené odpočinkové zóny — lesoparku Na Plachtě.

Hradec Králové se může těšit na novou čtvrť s kvalitním moderním bydlením. Bytový soubor s názvem Rezidence Na Plachtě vznikne v sousedství areálu společnosti Petrof v blízkosti oblíbené odpočinkové zóny – lesoparku Na Plachtě. Částečně uzavřený komplex bytových domů s výhledem do chráněného území vyroste na dlouhodobě nevyužívané skladovací ploše dříve patřící společnosti Petrof.
Plánovaný bytový soubor Rezidence Na Plachtě v Hradci Králové
„Areál Rezidence Na Plachtě si dává za cíl nabídnout příjemné městské bydlení s bonusem citlivého zakomponování bytových domů do parkových ploch v jejich přímém okolí,“ říká Ing. Martin Kubišta ze společnosti Rezidence Na Plachtě, která je investorem projektu.

Dokončení první etapy výstavby – 47 bytů v jednom čtyřpodlažním bytovém domě a dvou viladomech – je plánováno na rok 2016. Výstavba by měla začít v dubnu 2015.

„Chceme se odlišit kromě promyšlených dispozic všech bytů také moderní, současně ale přátelskou architekturou domů i komplexním uvažováním např. o okolí bytových domů, které by mělo být dle našeho názoru chápáno jako plnohodnotné doplnění jejich rezidenční funkce a ne jen jako volný prostor mezi nimi,“ dodává Martin Kubišta.

Rezidence Na Plachtě, s. r. o., realizuje bytovou výstavbu v oblasti Hradce Králové poprvé, nicméně její tým má rozsáhlé zkušenosti s výstavbou pražských bytových komplexů, jako jsou např. Zelené Město v Praze 3 či Prague Marina v Praze 7. Projektový tým má za sebou rozvoj i jiných rozsáhlých nemovitostních projektů, např. obchodní centrum Centrum Krakov, Galerie Harfa či aktuální The Prague Outlet u pražského mezinárodního letiště Václava Havla.
tisková zpráva
 

Plánovaný bytový soubor Rezidence Na Plachtě v Hradci Králové
 

 

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz