Rezidenční projekt „Karlín Park"

Rezidenční projekt „Karlín Park"

(23. 3. 2015) Developerská skupina Daramis Group uvádí na trh nový projekt s názvem „Karlín Park“. Projekt je situovaný v Praze 8 – Karlíně a nabídne celkem 136 bytů ve 3 bytových domech v dispozicích od 1+kk do 4+kk.

 
 
 
 

Rezidenční projekt „Karlín Park"

Developerská skupina Daramis Group uvádí na trh nový projekt s názvem „Karlín Park“. Projekt je situovaný v Praze 8 – Karlíně a nabídne celkem 136 bytů ve 3 bytových domech v dispozicích od 1+kk do 4+kk.Zájemci o bydlení v Karlín Parku si mohou vybrat z bohaté nabídky bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Součástí většiny bytů je prostorný balkón. K dispozici bude také společná terasa se svěží zelení o velikosti 900 m2. Zeleň je v Karlín Parku všudypřítomná – bytové domy mají zatravněné střechy a všichni obyvatelé mohou navíc využívat privátní park. Byty jsou projektovány tak, aby je v případě zájmu bylo možné propojit do větších celků. Obyvatelům Karlín Parku bude k dispozici podzemní parkoviště a k ochraně jejich majetku poslouží kamerový systém.


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

20. 10. 2022 17:55:02

Re: Odborníci apelují na vládu: odložte projednávání novely stav...

Kromě toho, že se připojuji k této výzvě, upozorňuji na to, že velkým přičiněním pana Františka Lukla, tuším že z 13.1.2021 bylo z novely SZ vyloučeno to podstatné, co mělo být hlavním motorem zlepšení výkonnosti stavebních úřadů základního stupně a tedy i zkrácení doby trvání správního řizení. A to jistě víte, je vyjmutí těchto úřadů z gesce a působnosti místních, obecních a městských úřadů, tedy z vlivu starostů a z jejich rozhodování o personálním obsazení míst odborých pracovníků vč. určování jejich platů podle tabulek a jiného odměňování podle vlastního uvážení. Tedy z vlivu korupčního prostředí, které jednoznačně na mnoha radnicích trvale vládne. Tedy shrnu to takto: žádné změny (ani o 30% podle názoru paní Žanety Hadžič) v trvání správního řízení pro vydání povolení stavby nebo souhlasu s jejím umístěním ani náhodou nečekejme, když je již známo, že přes 3 tisíce pracovník stav.úřadů odejde do důchodu a 3 tisíce na jiná méně exponovaní místa, protože za takové mizerné platy si nebudou dále ničit zdraví, jak z novely SZ již nyní vyplývá. to jsou informace jak z MMR, tak z "terénu", kde se pohybuji již 50 let. Tedy bude chybět víc než 6000 odborníků (a nečekejme, že mladší náhradníci z jiných oborů budou vykazovat potřebné výsledky) a slučováním úřadů nebude ničeho dosaženo, spíše naopak přijdou další odchody těch opravdu zkušených lidí, o nichž si ministr Bartoš myslí, že jsou ti nejslabší. Jak úsměvný je jeho amatérský názor. Holt kozel je opět jednou zahradníkem a paní ing. Hadžič ho ještě podporuje. Tedy ona ví víc než pan ing., Bartoš, ale jen po právní stránce, o praxi v terénu přímo na úřadech ví zrovna tak málo, jako ministr.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz