Rezidenční projekt „Karlín Park"

Rezidenční projekt „Karlín Park"

(23. 3. 2015) Developerská skupina Daramis Group uvádí na trh nový projekt s názvem „Karlín Park“. Projekt je situovaný v Praze 8 – Karlíně a nabídne celkem 136 bytů ve 3 bytových domech v dispozicích od 1+kk do 4+kk.

 
 
 
 

Rezidenční projekt „Karlín Park"

Developerská skupina Daramis Group uvádí na trh nový projekt s názvem „Karlín Park“. Projekt je situovaný v Praze 8 – Karlíně a nabídne celkem 136 bytů ve 3 bytových domech v dispozicích od 1+kk do 4+kk.Zájemci o bydlení v Karlín Parku si mohou vybrat z bohaté nabídky bytů ve velikosti od 1+kk do 4+kk. Součástí většiny bytů je prostorný balkón. K dispozici bude také společná terasa se svěží zelení o velikosti 900 m2. Zeleň je v Karlín Parku všudypřítomná – bytové domy mají zatravněné střechy a všichni obyvatelé mohou navíc využívat privátní park. Byty jsou projektovány tak, aby je v případě zájmu bylo možné propojit do větších celků. Obyvatelům Karlín Parku bude k dispozici podzemní parkoviště a k ochraně jejich majetku poslouží kamerový systém.


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz