Rezidenční projekt MATĚJKOVA

Rezidenční projekt MATĚJKOVA

 
 
 
 

Rezidenční projekt MATĚJKOVA

Společnost CODECO dokončila výstavbu rezidenčního projektu MATĚJKOVA, pojmenovaného podle stejnojmenné ulice v pražských Vysočanech. Stavba byla minulý týden úspěšně zkolaudována a první obyvatelé se mohou nastěhovat již v lednu. Pod architektonickým návrhem projektu je podepsána renomovaná architektonická kancelář LOXIA.

Projekt MATĚJKOVA nabízí celkem 59 bytů s terasou či balkonem v dispozicích od 1+kk až po 4+kk. Ke každému bytu patří minimálně jedno parkovací stání a zděná sklepní kóje, které jsou stejně jako DPH již zahrnuty v ceně bytu. Jako u předchozích projektů společnosti CODECO i u MATĚJKOVY je kladen důraz na prostorné a promyšlené dispozice s dostatkem úložných prostor, vysokou kvalitou standardů a použitých materiálů. Obyvatelé si mohou vybrat byt ze tří úrovní standardů a tedy tří cenových hladin vybavení bytů. Nejmenší začínají již na 1,6 mil. Kč. Zájemci si mohou prohlédnout vzorový byt, jehož interiér zařizovala firma Cesare.
tisková zpráva, stavbaweb

Související články:
Matějkova 24.6.2010 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.