River Garden II./III.

River Garden II./III.

(28. 2. 2014) (ČTK) - Raiffeisenbank se slovenskou Tatra bankou poskytly developerské skupině HB Reavis Group úvěr 36,5 miliónu eur (zhruba miliarda korun) na financování kancelářského projektu River Garden II./III. v pražském Karlíně. Banka o tom informovala ČTK. Autory návrhu jsou Baumschlager a Schindler Seko architekti.

 
 
 
 

River Garden II./III.

(ČTK) - Raiffeisenbank se slovenskou Tatra bankou poskytly developerské skupině HB Reavis Group úvěr 36,5 miliónu eur (zhruba miliarda korun) na financování kancelářského projektu River Garden II./III. v pražském Karlíně. Banka o tom informovala ČTK. Autory návrhu jsou Baumschlager a Schindler Seko architekti.„Ve financování takových projektů chceme dále posilovat svou pozici. V současnosti se Raiffeisenbank podílí na financování řady významných staveb v oblasti bytové výstavby, kancelářských a obchodních center, logistických parků a dalších komerčních projektů,“
uvedl ředitel projektového financování Raiffeisenbank Martin Hofmeister.
 
River Garden II./III. je druhým administrativním komplexem HB Reavis v pražském Karlíně. Svým architektonickým řešením se podílí na prodloužení bulváru Rohanského nábřeží.
 
V osmi nadzemních podlažích bude celková pronajímatelná plocha přes 25 tisíc metrů čtverečních. Projekt bude dokončen v druhém čtvrtletí tohoto roku.

Doplněno Stavbaweb:
Projekt River Garden II a III přímo navazuje na budovu River Garden I.
Soubor dvou propojených budov je dílem architektů Baumschlager a Schindler Seko architekti.
Více informací o projektu najdete na stránkách projektu ZDE.

Související články:

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Administrativa

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz