Rodinné domy Jahodnice

Rodinné domy Jahodnice

(20. 10. 2014) V Jahodnici byla zahájena výstavba nízkoenergetických rodinných domů. Čtyřicet šest moderních dvojdomů a řadových domů ve vilové čtvrti Jahodnice, která je částí Prahy 14, začalo stavět Sdružení firem RD Beroun a UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond. Architektonický návrh pochází od HANS-PAUL architekti. Nízkoenergetické dřevostavby z produkce RD Rýmařov prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS) prostřednictvím své franšízové pobočky Realitní společnost Střední Čechy. Dokončení se plánuje do konce roku 2015.

 
 
 
 

Rodinné domy Jahodnice

V Jahodnici byla zahájena výstavba nízkoenergetických rodinných domů. Čtyřicet šest moderních dvojdomů a řadových domů ve vilové čtvrti Jahodnice, která je částí Prahy 14, začalo stavět Sdružení firem RD Beroun a UNIMEX GROUP, uzavřený investiční fond. Architektonický návrh pochází od HANS-PAUL architekti. Nízkoenergetické dřevostavby z produkce RD Rýmařov prodává Realitní společnost České spořitelny (RSČS) prostřednictvím své franšízové pobočky Realitní společnost Střední Čechy. Dokončení se plánuje do konce roku 2015.Architektonický návrh pochází z dílny RD Rýmařov. Domy splňují parametry nízkoenergetické stavby v kategorii B. Projekt nabídne celkem tři typy dvoupodlažních domů. Krajních řadových domů s dispozicí 4 + kk, podlahovou plochou 139 m² včetně garáže a s pozemkem od 335 do 464 m² bude šest. Dále zde vyroste 22 vnitřních domů s dispozicemi 3 + kk s podlahovou plochou 92 m² a pozemkem o velikosti 191 m². Řadové domy jsou řešené obdobně. V prvním nadzemním podlaží je umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem, technická místnost a toaleta. V druhém podlaží se 16metrovou terasou a koupelnou se nacházejí tři ložnice v případě krajních domů a dvě v případě vnitřních domů. Krajní řadový dům má přidanou garáž, prostřední řadové domy zase parkovací stání. Dvojdomy nabízejí ještě více prostoru, proto mají v přízemí navíc koupelnu a hostinský pokoj. V patře s terasou jsou pak rozmístěny tři ložnice, samostatná toaleta, koupelna a hlavní ložnice se šatnou a vlastní koupelnou. Těchto dvojdomů s dispozicí 6 + kk bude postaveno 18. Mají podlahovou plochu 156 m², pozemek o velikosti až 592 m², parkovací stání a vlastní garáž.

Všechny domy budou zhotoveny v typizovaném provedení s možností individuálních úprav. Budou vytápěny pomocí inteligentního systému Siemens Synci-Living s elektrickými sálavými panely Fenix s regulací v jednotlivých místnostech. Nechybí ani systém řízeného přetlakového větrání s možností předehřevu přívodního vzduchu.
tisková zpráva, Stavbaweb


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Sustainability

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz