Rodinný dům pro fotografa

Rodinný dům pro fotografa

(27. 5. 2016) Adam Rujbr Architects

   
 
 
 
 

Rodinný dům pro fotografa

Tato realizace byla uskutečněna za optimálních podmínek: Klient zadal své hrubé představy a architekt měl poté téměř volnou ruku. Dům vznikl na základech zahradnického domku u prvorepublikové vily, kterou také v minulosti rekonstruovalo studio Adam Rujbr Architects.

V rodinném domě jsou prostory pro fotoateliér, který byl navržen v černobílém provedení, jako narušující element se v místnostech objevuje červené solitérní vybavení. Čelní stěna je celoprosklená a tak je v kombinaci s čistým interiérem ideálním prostorem pro profesionálního fotografa. Dostatek osvětlení zajišťují i střešní okna a množství světel. Prostor je celkově vzdušný a otevřený. Kuchyňský kout je umístěn na vyvýšeném pódiu. Všechny části fotoateliéru jsou vybaveny designovým nábytkem a kvalitním technickým vybavením. Pro chvíle relaxace a oddychu je v domě umístěna sauna.

Autorská zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2013

Komentáře ke článku

 
 
 
 

28. 5. 2016 18:24:10. Re: Rodinný dům pro fotografa. Jitka

 
 
 
 

28. 5. 2016 18:24:10. Re: Rodinný dům pro fotografa. Jitka

  Zvenku paráda, hlavně to posazení mezi opěrné zdi. Zajímalo by mě, kolik už jich tam bylo a které jsou nové.
Uvnitř to po zabydlení určitě nezůstane tak sterilně bílé. Uplně to vidím: police plné knih, stěny plné fotografií, zásoba dřeva a nářadí u krbu, možná i nějaká kytka a koberec, ... Ale taky madlo u schodiště, až majiteli dojde, že bez něj je to nebezpečné ( :-) já vím, opakuji se).

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz