Rodinný dům v Bezuchově

Rodinný dům v Bezuchově

Bezuchov, Olomoucký kraj

(18. 6. 2018) VESMĚS architekti

   
 
 
 
 

Rodinný dům v Bezuchově

V podhůří Hostýnských vrchů jsme pro náročného klienta navrhovali rodinný dům. Stavební program, požadavek na bezbariérové řešení a snaha o přiměřené měřítko v okolní zástavbě vedla k rozdělení domu do dvou hlavních hmot: soukromé a společenské. Ta je objemnější i dominantnější a je orientována hřebenem rovnoběžně s ulicí. Druhá, menší část, svírá s první úhel 110° a formuje tak mezi domy příjemný, od severních větrů chráněný polodvůr. Obě hmoty propojuje krček s funkcí vstupní haly. Dům je natočen tak, aby směřoval k dálkovým výhledům a zároveň se jasně vymezil ve svém okolí.
Autorská zpráva

Realizace: Ing. Leoš Hanousek s.r.o.

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Dokončení

2017

 
 
 
 
49.4627273
17.6087813
Rodinný dům v Bezuchově

Rodinný dům v Bezuchově
Bezuchov, Olomoucký kraj

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz