Ročenka Česká architektura 2018-2019

Ročenka Česká architektura 2018-2019

(26. 3. 2020) 20 let dobrodružství s architekturou

 
 
 
 

Ročenka Česká architektura 2018-2019

Vážení přátelé a milovníci architektury,

s lítostí oznamujeme, že vzhledem k aktuální situaci neproběhne v dubnu křest letošní ročenky architektury. Také doprovodné akce – prohlídky památníků Jana Palacha a Tomáše Bati a výstavu k jubileu ročenky – přesuneme na později. V současné době děláme všechno pro to, aby byla publikace Česká architektura 2018–2019 do které vybral stavby architekt Jakub Cigler, od poloviny dubna k dispozici. Knihu budeme distribuovat podle možností.

Současně vás s radostí informujeme o tom, že se ročenka dožila 20 let, a velmi děkujeme vám všem, kteří jste tuto ediční řadu kdykoliv a jakkoliv podpořili. Bez vás bychom ji nevydali.

Srdečně za celý tým
Dagmar Vernerová
Prostor – architektura, interiér, design


Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz