Ruukki Hyygge a harmonický pohled z Pobaltí

Ruukki Hyygge a harmonický pohled z Pobaltí

(24. 5. 2023) Střešní krytina Ruukki Hyygge už není tak docela novinkou, ale její nadčasová elegance ji i po několika letech staví do role nepřehlédnutelného lídra střešních krytin, které jsou v souladu se současnými trendy v architektuře

   
 
 
 
 

Ruukki Hyygge a harmonický pohled z Pobaltí

Tato maloformátová střešní krytina se vyznačuje příjemnou jednoduchostí a čistý do-jem, který vyvolává, harmonizuje celkový vzhled domu. Tímto svým kouzlem pak přispí-vá ke klidnému vizuálnímu zážitku pro všechny, kteří se s ní setkají.


Rozjímající člověk vždy směřuje svůj pohled vzhůru k nebi. Když se v tom směru vaše oči za-staví na střeše Ruukki Hyygge, můžete se klidně dívat nerušeně dál. Na místo vyrušení si svůj soulad udržíte a třeba dostanete novou inspiraci stejně, jako se to stalo tvůrcům tohoto ori-ginálního řešení.

Příkladem takového pohledu je výhled na tento rodinný dům v Pobaltí.

“Nerozptylovat se od podstaty a vyzdvihovat to, na čem nám skutečně záleží. Přitom se nevy-čleňovat z přírody a vnímat její soulad. Toto je cesta k jednoduchému životnímu štěstí tzv. Hygge,” vysvětluje Jan Hála z divize střešních krytin Ruukki.

Harmonie se skvělými vlastnostmi
Ruukki Hyygge je vyrobena ze švédské oceli nejvyšší kvality. Plech o tloušťce 0,6 mm je k dispozici povrchových úpravách Pural Matt BT (Ruukki 50+) a GreenCoat Crown BT (Ruukki 40) s tím, že odstín RR22 šedá je k dispozici pouze v povrchové úpravě Pural Matt BT (Ruukki 50+). Lehce matný povlak je velice odolný proti poškrábání a vlivům slunečního záření.

Střešní krytina Ruukki Hyygge je dostupná ve dvou třídách kvality Ruukki 50 Plus a Ruukki 40. Tím získá každý majitel nové střechy technickou záruku 50 resp. 40 let. 

Zajímavostí tohoto řešení je inovativní uspořádání příčných a podélných kotvení, které umožňuje pohledově skrýt vzniklé spoje a podpořit ničím nerušený elegantně sjednocený prostor.

Ruukki Hyygge je dodávána ve čtyřech nejpopulárnějších barvách, které patří k modernímu stavitelství – šedé, antracitové, černé a tmavě šedé. Tato střešní krytina je k dispozici ve va-riantě s prolisy, které podtrhují moderní vzhled střechy.

Pro každého, kdo má rád soulad nejen na své střeše, je tu řešení jménem Hyygge! 

Tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a