Skleník pro tátu

Skleník pro tátu

(8. 6. 2018) Alžběta Brůhová

   
 
 
 
 

Skleník pro tátu

Když je na začátku kariéry o zakázky nouze, nezbývá než se vnutit. Tato nevyžádaná svépomocná realizace domácího skleníku kompenzuje frustraci z nepříliš nápaditého řešení stávající nabídky typizovaných výrobků. Malý objekt si nový majitel časem doladil k obrazu svému.

Konstrukce skleníku vychází z možnosti snadného ohybu velkoformátových polykarbonátových desek, které jsou aretovány vnějším skeletem. Ten tvoří smrkové hranolky kotvené k dubovému základovému roštu. V budoucnu je plánováno skleník přemístit do zadní části zahrady. Zvednout ho lze v jednom kuse pomocí heverů.
autorská zpráva

Skleník pro tátu

Autorka: Alžběta Brůhová
Realizace: Alžběta Brůhová, Tomáš Edl, Jiří Vinter, Jiří Brůha, sousedé
květen 2018

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Ostatní

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz