Škola Scio

Škola Scio

Olomouc

(5. 3. 2021) masparti – martinka spusta architekti

   
 
 
 
 

Škola Scio

Víceúčelový sál/jídelna + školní klub; družina, divadelní/promítací sál, napojený na výtah. V rámci tohoto prostoru byla řešena úpravna dováženého jídla a sklad (židle, stoly, divadelní rekvizity).


Vstupní prostor s navazující šatnou a hlavním hygienickým zázemím pro žáky. Po lehkém schodišti přístupné prostory pro učitele.

Sál jih s výhledem do náměstí: 2 stabilní + 2 speciální (hudební, pohybové, promítací) učebny, jejichž propojením (posuvné stěny/závěsy) vznikne společenský sál.
Učebny sever s výhledem na kostel sv. Mořice: 3 stabilní učebny + propojovací komunikace k doplňujícímu hygienickému zázemí (průchod přes schodiště koliduje s komunikací v domě).

Autorská zpráva
Foto: Tomáš Loutocký

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Dokončení

2020

 
 
 
 
49.5937780
17.2508787
Škola Scio

Škola Scio
Olomouc

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2023 a href="https://bmone.cz/" target="_blank"Business Media One, s. r. o./a Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a