Skončila rekonstrukce pražského hotelu Olšanka

Skončila rekonstrukce pražského hotelu Olšanka

(25. 10. 2013) Tento týden byly ukončeny práce na celkové rekonstrukci a obnově fasád pražského hotelu Olšanka. Návrh budovy na pražském Žižkově vzešel z dílny architektů Zdeňka Jakubce a Jiřího Kubišty.

 
 
 
 

Skončila rekonstrukce pražského hotelu Olšanka

Tento týden byly ukončeny práce na celkové rekonstrukci a obnově fasád pražského hotelu Olšanka. Návrh budovy na pražském Žižkově vzešel z dílny architektů Zdeňka Jakubce a Jiřího Kubišty.Rekonstrukční práce probíhaly podle předlohy architekta Dareka Dupala, kterou pozitivně ohodnotil i jeden z původních architektů Zdeněk Jakubec. Kromě očištění a nátěru betonových součástí se fasádě dostalo i nových zdobných prvků a výrazného osvětlení. Hlavním investorem byl majitel hotelu Majetková, správní a delimitační unie odborových svazů.
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Rekonstrukce

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz