Skupina Crestyl vyhlásila soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice

Skupina Crestyl vyhlásila soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice

(10. 5. 2012) Výherce získá finanční odměnu a v případě zájmu klientů i možnost realizace svého projektu.

 
 
 
 

Skupina Crestyl vyhlásila soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice

Výherce získá finanční odměnu a v případě zájmu klientů i možnost realizace svého projektu.


Praha, 9. května 2012 – Developerská skupina Crestyl ve spolupráci s Fakultou umění a architektury Technické univerzity v Liberci vyhlásila designérskou soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice. Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu interiéru pro rezidenční projekt Barrandov Hills skupiny Crestyl. Nejlepší soutěžící získají možnost případné realizace vytvořeného projektu.


Zadáním soutěže je vypracování architektonického řešení a vybavení interiérů bytu v objektu BARRANDOV HILLS, návrh má ve všech ohledech reprezentovat řemeslo architekta, má být výtvarně zdatné, na úrovni současného estetického výrazu. Účelem soutěže je především podpora studentů fakult umění, designu a architektury a přiblížit konkrétní téma, interiér, jako téma aktuální a hodné pozornosti. 

 
Soutěžní návrhy je možné zasílat do 22. května 2012, následně bude probíhat vyhodnocení odborné poroty, která bude hodnotit kvalitu samotného architektonického řešení a poměr kvality a ceny. V porotě zasednou Jiří Suchomel, zakladatel liberecké Fakulty umění a architektury, Zdeněk Fránek, Jiří Buček a Tomáš Klíma, vedoucí přípravy projektů skupiny Crestyl. Výsledky soutěže budou vyhlášeny 31. května 2012.
 
Pro tři výherce je připravena finanční odměna. Autor vítězného návrhu získá 15 000 korun, na druhém místě je odměna ve výši 6000 korun a pro třetí místo 4000 korun.
Nejlepší soutěžící budou mít navíc možnost, v případě zájmu klientů, vytvořený projekt realizovat a navázat spolupráci se skupinou Crestyl.
 
Podrobné informace o soutěži, potřebné podklady, soutěžní podmínky i následná prezentace soutěžních prací budou k dispozici na sociální síti Facebook skupiny Crestyl - www.facebok.com/crestyl.cz. Konkrétní odkaz na přihlášku k soutěži je k dispozici zde.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz