Skupina Crestyl vyhlásila soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice

Skupina Crestyl vyhlásila soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice

(10. 5. 2012) Výherce získá finanční odměnu a v případě zájmu klientů i možnost realizace svého projektu.

 
 
 
 

Skupina Crestyl vyhlásila soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice

Výherce získá finanční odměnu a v případě zájmu klientů i možnost realizace svého projektu.


Praha, 9. května 2012 – Developerská skupina Crestyl ve spolupráci s Fakultou umění a architektury Technické univerzity v Liberci vyhlásila designérskou soutěž pro studenty fakult umění a architektury v České republice. Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu interiéru pro rezidenční projekt Barrandov Hills skupiny Crestyl. Nejlepší soutěžící získají možnost případné realizace vytvořeného projektu.


Zadáním soutěže je vypracování architektonického řešení a vybavení interiérů bytu v objektu BARRANDOV HILLS, návrh má ve všech ohledech reprezentovat řemeslo architekta, má být výtvarně zdatné, na úrovni současného estetického výrazu. Účelem soutěže je především podpora studentů fakult umění, designu a architektury a přiblížit konkrétní téma, interiér, jako téma aktuální a hodné pozornosti. 

 
Soutěžní návrhy je možné zasílat do 22. května 2012, následně bude probíhat vyhodnocení odborné poroty, která bude hodnotit kvalitu samotného architektonického řešení a poměr kvality a ceny. V porotě zasednou Jiří Suchomel, zakladatel liberecké Fakulty umění a architektury, Zdeněk Fránek, Jiří Buček a Tomáš Klíma, vedoucí přípravy projektů skupiny Crestyl. Výsledky soutěže budou vyhlášeny 31. května 2012.
 
Pro tři výherce je připravena finanční odměna. Autor vítězného návrhu získá 15 000 korun, na druhém místě je odměna ve výši 6000 korun a pro třetí místo 4000 korun.
Nejlepší soutěžící budou mít navíc možnost, v případě zájmu klientů, vytvořený projekt realizovat a navázat spolupráci se skupinou Crestyl.
 
Podrobné informace o soutěži, potřebné podklady, soutěžní podmínky i následná prezentace soutěžních prací budou k dispozici na sociální síti Facebook skupiny Crestyl - www.facebok.com/crestyl.cz. Konkrétní odkaz na přihlášku k soutěži je k dispozici zde.

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

28. 2. 2020 08:15:31

Re: Rozhledna na vrchu Šibeník

Připadá mi to jako politizování situace kolem členství v EU, které cílí na lidi bez znalostí souvislostí a bez zájmu o politiku. Hurá, podívejte jak je EU dobrá! Všude i v autobusech nálepky, jak se EU spolupodílí na všem, málem i na výrobě betonových tvárnic na chodníky a sirky do krabiček. Samá podlost! My zatím platíme do fondů EU méně, než kolik čerpáme, ale proč čerpáme na takovéto téměř bezvýznamné stavbičky miliony, když nám kulhají investice i peníze do oprav všech typů silnic? Proč naši řidiči denně bourají po srážce se zvěří? Na I.třídách a dálnicích? Protože nemáme oplocení a podchodu i mosty pro zvěř, aby nemusela přes cestu pod kola aut! Toto má být smysluplná investice za stovky milionů!! Kdo to nezažil, neví, co to je za nezměrný děs, který někteří řidiči zaplatí životem nebo doživotním zmrzačením, a nejen oni. ale i jejich děti, partneři, rodiče. O likvidaci majetku a zruinování některých z nich nemluvě. Mně takto rozhledny připadají jako aktivity Kocourkovských občanů. Není těch stovek pitomostí v této zemi už moc? Celý den by na jejich výčet nestačil! Také pokus primátora Macury v Ostravě prosadit novou 3 km tramvajovou trať v Porubě tam, kde ji nikdo nepotřebuje a dokonce většina občanů odmítá, patří do této kategorie pomatenosti, protože zase jde o to, že nějaký spolek amatérů omylem zvolených ve volební euforii na Magistrátě odsouhlasil, že na to může Ostrava dostat víc než miliardu z dotací. Slabomyslnost lidiček bez významu hold v této zemi stále má podivnou váhu! Jak dlouho ještě bude blbost tolerována?

20. 2. 2020 18:50:35

Re: Re: Polemika o panoramatu a mrakodrapech pokračuje.

Polemika o výškových budovách nikdy neskončí. Dnes je to již otázka prestiže, nikoliv potřeby. Kdo výš, je geroj, je víc. Viz Arabský svět i dálný asijský východ. Blbost lidská vítězí. Ale žižkovská trojka od Evy Jiřičné nejsou mrakodrapy, to je úchvatný návrh, jak zaplnit místo po telekomunikační věži a kdo zná podrobně a detailně souvislosti, musí se paní Jiřičné poklonit. Věřím, že její kouzelný návrh bude realizován a rozhodně nemá pražádný vliv na panoráma Prahy, notabene historického centra. On tu někdo v této části Žižkova vidí historické centrum? Nákladové nádraží, konec jedné části Prahy, příliš vzdálené od toho centra, které obdivují miliony cizinců, i Čechů a Moravanů. A co Letná, tam blob Kaplického nebyl vedle panoráma staré Prahy? Tam byl, hned vedle. A kolik bojovníků ho prosazovalo, že? Proti nás bylo asi víc, tak to monstrum stát nebude. Ale návrh Jiříčné je naprosto něco jiného. Ve všech myslitelných hodnotitelných směrech. Skvěle zasazen do oblasti, i výškově, i polohově, i s ohledem na dopravní poměry. Pojďme ho podporovat proti hlupákům, kteří sice mají akademický titul, ale v hlavě něco zřejmě jiného, než lidské moudro. Postižení člověka se projevuje všelijak, je těžká doba, když podle expertů má 20% vysokoškolských absolventů duševní poruchu různého typu. Ono to možná i tady bude vidět. Nechť postižení prominou, ale léčení může být v Klecanech i zdarma, u profíků.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz