Sloučení společností Bramac střešní systémy a Icopal Vedag CZ

Sloučení společností Bramac střešní systémy a Icopal Vedag CZ

(18. 1. 2022) Spojení vytvoří lepší podmínky pro vývoj nových produktů

 
 
 
 

Sloučení společností Bramac střešní systémy a Icopal Vedag CZ

S účiností ke dni 1.1. 2022 došlo ke sloučení společností BRAMAC střešní systémy spol. s r.o. a Icopal Vedag CZ s.r.o. do společnosti BMI střešní a hydroizolační systémy s.r.o., která se stala právním nástupcem obou právnických osob.


Tato změna byla logickým vyústěním dosavadního fungování obou společností pod nadnárodní skupinou BMI Group. Sloučení je v souladu se strategií koncernu využívat synergie a posilovat rozvoj s cílem poskytnout kvalitní servis a pružně reagovat na potřeby zákazníků k jejich maximální spokojenosti. Toto spojení rovněž vytvoří lepší podmínky pro vývoj nových produktů, pro vzájemnou spolupráci zaměstnanců a pro komunikaci s klienty a obchodními partnery. Fúze nikterak neovlivní výrobní, skladovací ani logistické procesy původních subjektů a nedotkne se jejich produktového portfolia, služeb ani technické podpory. Všechny kontakty týkající se nákupu, logistiky, výroby nebo administrativy zůstávají nezměněny.

Spojením vznikla stabilní společnost se širokým portfoliem produktů a služeb zaměřená na dvě samostatné divize pro řešení šikmých střech pod značkou BMI BRAMAC a pro řešení plochých střech a hydroizolací pod značkami BMI ICOPAL a BMI VEDAG.

podle podkladů společnosti BMI střešní a hydroizolační systémy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz