Soutěž Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje 2019

Soutěž Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje 2019

(28. 6. 2019) Hlasujte i vy o Cenu veřejnosti!

 
 
 
 

Soutěž Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje 2019

V letošním ročníku soutěže, která je oslavou kvalitního stavebnictví a architektury a nad kterou nese záštitu hejtman Libereckého kraje Martin Půta a krajská radní Radka Loučková Kotasová se sešlo rekordních 50 přihlášek:
- 42 staveb v kategorii staveb nebo realizací ve veřejném prostoru,
- 1 stavba v kategorii inovace,
- 1 nominace na osobnost ve stavebnictví,
- 6 prací v kategorii junior.

Díky inovacím, novému webu soutěže i díky přímému oslovování potenciálních účastníků se v našem regionu podařilo vzbudit veliký zájem o tuto soutěž. Mnoho přihlášených staveb je unikátních i v rámci celé republiky – i v našem kraji vzniká velmi kvalitní architektura!

Na webu soutěže www.stavbaroku.lk byly zveřejněny všechny přihlášené realizace a bylo současně spuštěno hlasování veřejnosti o Cenu veřejnosti. Následně budou realizovány i putovní výstavy po partnerských městech, na kterých budou jednotlivé stavby představeny.

V průběhu léta proběhnou cesty odborné poroty, složené ze zástupců Libereckého kraje i všech dalších partnerů soutěže po jednotlivých stavbách, aby mohla být objektivně posouzena jejich kvalita a inovativnost.

Koncem října letošního roku proběhne slavnostní vyhlášení vítězů soutěže, a to v rámci galavečera, kdy budou oceněny stavby vybrané porotou jako ty nejlepší a zároveň bude vyhlášen vítěz kategorie Cena veřejnosti.

Díky Libereckému kraji, vyhlašovateli soutěže, i partnerům soutěže – městům Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Semily, Turnov i díky dalším zapojeným partnerům České komoře autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, Českému svazu stavebních inženýrů, Svazu podnikatelů ve stavebnictví i Technické univerzitě v Liberci tak můžeme společně oslavit znovuobjevené kvalitní stavebnictví a architekturu!

Cena veřejnosti
Cena veřejnosti je udělována na základě výsledku veřejného internetového hlasování, které probíhá na webových stránkách: www.stavbaroku.lk  do 15. 10. 2019.

Související články:
Soutěž Karla Hubáčka – Stavba roku Libereckého kraje 2019  18.4.2019

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2019 Business Media CZ, s. r. o.