Soutěž: Revitalizace centra města Planá nad Lužnicí

Soutěž: Revitalizace centra města Planá nad Lužnicí

(11. 11. 2013) Jednokolová veřejná projektová architektonická soutěž. Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu úprav centrálního veřejného prostoru města Planá nad Lužnicí, zejména architektonického a dopravního řešení, návrhu mobiliáře a sadovnických úprav. Soutěžní návrhy je potřeba podat do 15. 1. 2014.

 
 
 
 

Soutěž: Revitalizace centra města Planá nad Lužnicí

Jednokolová veřejná projektová architektonická soutěž. Předmětem soutěže je zpracování architektonického návrhu úprav centrálního veřejného prostoru města Planá nad Lužnicí, zejména architektonického a dopravního řešení, návrhu mobiliáře a sadovnických úprav. Soutěžní návrhy je potřeba podat do 15. 1. 2014.

Vyhlašovatel: Město Planá nad Lužnicí, Zákostelní 720, 391 11 Planá nad Lužnicí; zplnomocněný zástupce vyhlašovatele: Ing. Jiří Šimánek, starosta
Sekretář soutěže: Ing. arch. Iveta Nesrovnalová, Žižkovo nám. 2, 390 15 Tábor, tel/fax: 381 486 172, 723 921 119, e-mail: iveta.nesrovnalova@gmail.com

Porota:
Ing. Jiří Šimánek, starosta města Planá nad Lužnicí
Jiří Rangl, místostarosta města Planá nad Lužnicí
Ing. arch. Miroslav Vodák, ateliér Nolimat, České Budějovice, nezávislý
Ing. arch. Martin Kraus, ateliér A-detail, Tábor, nezávislý
Ing. arch. Ivan Lejčar, ateliér ALEJ, Praha, nezávislý
Náhradníci:
Mgr. Zdeněk Žalud, Ph.D., člen RM Planá nad Lužnicí
Ing. Stanislav Vyhnal, člen RM Planá nad Lužnicí
Ing. arch. Dagmar Buzu, Tábor, nezávislá

Předpokládané ceny a odměny celkem: 350 tis. Kč

Termíny
Datum vyhlášení soutěže: 11. 11. 2013
Lhůta k podání dotazů: 28. 11. 2013
Lhůta k zodpovězení dotazů: 3. 12. 2013
Datum odevzdání soutěžních návrhů: 15. 1. 2014 do 15hod.
Datum konání hodnotícího zasedání poroty: 21. – 22. 1. 2014
Datum schválení regulérnosti soutěže ČKA: 9. 5. 2013

Více informací: http://www.plananl.cz/podnikani-a-verejne-zakazky/architektonicka-soutez/
zdroj: ČKA

 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Veřejný prostor/landscaping

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

25. 5. 2020 17:38:58

Re: Interiér rodinného domu

Jako uživatelka bych měla k Vašemu návrhu několik výhrad, ačkoli je interiér na pohled impozantní : 1) podle velikosti ložnice a postlelí odhaduji, že kuchyň bude mít rozměry cca 4x5 m. I když velká kuchyň je krásná, současně by měla šetřit nohy kuchařky, která kromě vaření je možná celý den pracovně na nohou a ještě obstarává malé děti. Víte jak se naběhá s hrncem špaget po kuchyni, než ho někam umístí? A další cca 3 m k jídelnímu stolu, když chce servírovat. Nechtěla bych to. Kuchyň, kde se nestoluje, má být prostorná, praktická, ale ne rozlehlá! 2) Ložnice na opačné straně domu od WC vám nebude vadit, dokud budete mladí a zcela zdraví. Potom si zařídíte raději ložnici v sousední koupelně, než bloudit po celém domě. 3) chválím nápad dvoupostele s prostředním madlem v dětském pokoli. Skvělý nápad s multifunkční a velkokapacitní pohovky s postelemi pro hostinský pokoj (nebo do obýváku). Ale rodičům se dvěma dětmi i stejného pohlaví, bych zcela určitě, po všech svých zkušenostech, doporučila raději dva malé pokojíky než jeden společný. Možná ten společný tak max. max. do 5. třídy. Ale pak by jej muselo být možné rozdělit na dva. P.S. Pohled z pohovky obýváku do přírody může být úchvatný, na krb také. Přesto bych umožnila pro konzervativce i pohled na obrazovku TV - pohovka jak stvořená pro domácí kino! Je mi líto, ale snaha po umění tady, podle mne, převyšuje funkčnost a praktičnost. Měly by být v rovnováze. Člověku běžně nestačí jen se dívat, v bytě musí i příjemně žít.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz