Společnost AGC představuje nový web pro svou protipožární škálu Pyrobel

Společnost AGC představuje nový web pro svou protipožární škálu Pyrobel

(30. 6. 2020) www.agc-pyrobel.com

   
 
 
 
 

Společnost AGC představuje nový web pro svou protipožární škálu Pyrobel

Nová vícejazyčná stránka produktu Pyrobel má konzistentní a moderní vzhled, který nejen odráží naši značku, ale slouží také jako efektivní nástroj pro naše hlavní trhy v Evropě i za jejími hranicemi.

Komplexní a srozumitelným způsobem postavený web obsahuje klíčové informace v osmi jazycích!
Nová webová stránka je zaměřena zejména na architekty a profesionály ze sklářského oboru a představuje širokou škálu řešení Pyrobel, jež dokáží odolat ohni 15 ale i 180 minut: Pyrobel a Pyrobelite, které lze řezat, Pyrobel-T pro rozměrné velikosti a tepelně tvrzené sklo Pyropane (k dispozici jako jednoduché sklo či dvojsklo) pro použití v exteriéru.

Zároveň je tento web i vyčerpávajícím zdrojem technických informací, jako například legislativa, předpisy, značení CE, zkoušky požární odolnosti, informace o skladování a manipulaci s výrobky a další.

Uživatelsky přívětivý online nástroj pro výběr produktů
Stránka obsahuje i nástroj pro výběr produktů (Product Selector), který uživatelům pomáhá najít správné řešení pro jakýkoli projekt. Stačí zadat klíčová kritéria, jako např. požadovaný výkon výrobku, doba protipožární odolnosti, typ/značka rámu atd. Jsou zde ale i zajímavé snímky hotových realizací, v nichž produkty Pyrobel sehrály svoji úspěšnou roli při kombinování bezpečnosti a dokonalé estetiky.

Podívejte se náš nový web: www.agc-pyrobel.com.

podle podkladů společnosti AGC Flat Glass Czech a. s., člen AGC Group

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz