Park Hloubětín: první budova největšího českého pasivního projektu má hrubou stavbu
(Tisková zpráva JRD, 24. 6. 2014) – Výstavba energeticky pasivního projektu Park Hloubětín probíhá ve třech etapách. V každé z nich vznikne jeden bytový dům. Aktuálně společnost JRD dokončila hrubou stavbu první budovy se 38 bytovými jednotkami. Při této příležitosti se rozhodla uspořádat v pondělí 30. června zábavné rodinné odpoledne, při kterém se návštěvníci zároveň budou moci seznámit s projektem. Součástí dne bude také slavnostní předání hlavní výhry – bytu od JRD – výherci soutěže Haló, tady Impulsovi. Soutěž běží na Rádiu Impuls od dubna a vyvrcholí 27. 6. vyhlášením vítěze, který získá právě byt v Parku Hloubětín.



















Velmi zajímavé vydání, architektura není jen o stavbách, ale také o tom, jak reaguje na změny společnosti a způsobu života.…
Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…