Studentská soutěž na téma Moderní koupelna — výsledky

Studentská soutěž na téma Moderní koupelna — výsledky

(3. 7. 2014) Společnosti AGC Flat Glass Czech a SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, ve spolupráci s katedrou architektury Stavební fakulty ČVUT, organizovaly v Praze ve stylovém showroomu SIKO na Zličíně slavnostní vyhlášení studentské soutěže na téma Moderní koupelna. Součástí celé akce byl i odborný seminář Moderní trendy v interiéru.

 
 
 
 

Studentská soutěž na téma Moderní koupelna — výsledky

Společnosti AGC Flat Glass Czech a SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, ve spolupráci s katedrou architektury Stavební fakulty ČVUT, organizovaly v Praze ve stylovém showroomu SIKO na Zličíně slavnostní vyhlášení studentské soutěže na téma Moderní koupelna. Součástí celé akce byl i odborný seminář Moderní trendy v interiéru.

Realizace vítězného návrhu. obklad stěn: Matelac Pure White SAFE a Oltreluce Silver Waves SAFE, zrcadlo s fazetou v bezpečnostní verzi: Mirox Clear SAFE, horizontální deska Matelux Double Sided ze škály skel AGC Flat Glass Czech, zařizovací předměty SIKO Autorka vítězného návrhu Jana Compeľová ve „své“ realizované koupelně v showroomu Siko na Zličíně

Realizace vítězného návrhu. obklad stěn: Matelac Pure White SAFE a Oltreluce Silver Waves SAFE, zrcadlo s fazetou v bezpečnostní verzi: Mirox Clear SAFE, horizontální deska Matelux Double Sided ze škály skel AGC Flat Glass Czech, zařizovací předměty SIKO
Autorka vítězného návrhu Jana Compeľová ve „své“ realizované koupelně v showroomu Siko na Zličíně
vítězové architektonické soutěže Moderní koupelna
Organizátoři po dohodě s architektem Vladimírem Gleichem
z katedry architektury Stavební fakulty ČVUT vyhlásili soutěž
v druhé polovině března. Podmínkou soutěže bylo navržení interiéru koupelny tak, aby byly použity produkty ze sortimentu společnosti SIKO (zařizovací předměty, obklady, dlažby) a zároveň, aby se
v návrhu studentů objevily alespoň tři aplikace s použitím interiérových skel od společnosti AGC. Každý soutěžící předložil dva návrhy jedné koupelny – a to formou návrhu Kreativita a Realizace. Rozdílem u obou studenty prezentovaných návrhů byl především prostor. U kreativního návrhu byla plocha neomezená, kdežto u reálného návrhu museli studenti použít shodné základní prvky použité v návrhu Kreativita, ale v přesně definovaném prostoru.

Uzavření soutěže a její vyhodnocení odbornou porotou složenou ze zástupců obou společností i katedry architektury Stavební fakulty ČVUT proběhlo 23. května. Ze sedmi finalistů byli vybráni tři výherci, kteří během slavnostního večera 19. června obdrželi finanční odměnu. Opravdovou „třešničkou na dortu“ tohoto neformálního setkání bylo odhalení realizace vítězného návrhu jako vzorové koupelny přímo v showroomu na Zličíně. Realizace vítězného návrhu byla organizována a financována společnostmi SIKO a AGC.

velkoformátové návrhy finalistů realizace vítězného návrhu v showroomu SIKO Zličín

Vítězové soutěže:

1. místo: Jana Compeľová,
2. místo: Martina Frýbová,
3. místo: Šárka Tomášová a Josef Vild.
 
V rámci doprovodného programu, jehož součástí byl odborný seminář na téma Moderní trendy v interiéru pro architekty a interiérové designéry, byla přítomnými profesionály vybrána cena odborné veřejnosti a také oceněna finanční částkou. Cenu získal Tým 00 (studenti Mišáková, Novák a Smejkal).
tisková zpráva


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz