Studentská soutěž o návrh nového koupelnového nábytku

Studentská soutěž o návrh nového koupelnového nábytku

(30. 9. 2013) Odevzdání soutěžních návrhů: 18. 11. 2013

 
 
 
 

Studentská soutěž o návrh nového koupelnového nábytku

Odevzdání soutěžních návrhů: 18. 11. 2013


Studentská jednokolová neanonymní veřejná a projektová soutěž
Vyhlašovatel: Dřevojas, v. d. se sídlem Pražská 2060/50, 568 02 Svitavy
Sekretář soutěže: Jana Becková, mobil: 725 996 337, e-mail: studentiprodrevojas@drevojas.cz

Úkolem studentů bude vytvořit kompletní grafický návrh nového koupelnového nábytku v moderním a nadčasovém retro stylu s využitím trendových materiálů, jehož inspirací mohou být země Itálie či Francie. Vítězný soutěžní návrh bude vyroben, nafocen a následně zákazníkům představen v katalogu společnosti na rok 2014.

Porota:
Ing. Zdeněk Blažek, marketing manager Dřevojas, v. d.
Ing. Martin Hájek, technický expert Dřevojas, v. d.
PhDr. Alena Řezníčková, šéfredaktorka sekce Bydlení internetového portálu www.idnes.cz, nezávislá
Ing. Arch. Kristina Ullmannová, členka ČKA, nezávislá
Ing. Arch. Radim Oblouk, člen ČKA, nezávislý
Náhradník:
Ing. Arch. Dita Fingerlandová, nezávislá

Předpokládané ceny a odměny celkem: 15 tis. Kč

Termíny
Datum vyhlášení soutěže: 25. 9. 2013
Datum odevzdání soutěžních návrhů: 18. 11. 2013
Datum konání hodnotícího zasedání poroty: 25. – 29. 11. 2013
Vyhlášení výsledků soutěže: 2. 12. 2013
Datum schválení regulérnosti soutěže ČKA: 24. 9. 2013

Více informací: www.studentiprodrevojas.cz
zdroj: ČKA

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

28. 2. 2020 08:15:31

Re: Rozhledna na vrchu Šibeník

Připadá mi to jako politizování situace kolem členství v EU, které cílí na lidi bez znalostí souvislostí a bez zájmu o politiku. Hurá, podívejte jak je EU dobrá! Všude i v autobusech nálepky, jak se EU spolupodílí na všem, málem i na výrobě betonových tvárnic na chodníky a sirky do krabiček. Samá podlost! My zatím platíme do fondů EU méně, než kolik čerpáme, ale proč čerpáme na takovéto téměř bezvýznamné stavbičky miliony, když nám kulhají investice i peníze do oprav všech typů silnic? Proč naši řidiči denně bourají po srážce se zvěří? Na I.třídách a dálnicích? Protože nemáme oplocení a podchodu i mosty pro zvěř, aby nemusela přes cestu pod kola aut! Toto má být smysluplná investice za stovky milionů!! Kdo to nezažil, neví, co to je za nezměrný děs, který někteří řidiči zaplatí životem nebo doživotním zmrzačením, a nejen oni. ale i jejich děti, partneři, rodiče. O likvidaci majetku a zruinování některých z nich nemluvě. Mně takto rozhledny připadají jako aktivity Kocourkovských občanů. Není těch stovek pitomostí v této zemi už moc? Celý den by na jejich výčet nestačil! Také pokus primátora Macury v Ostravě prosadit novou 3 km tramvajovou trať v Porubě tam, kde ji nikdo nepotřebuje a dokonce většina občanů odmítá, patří do této kategorie pomatenosti, protože zase jde o to, že nějaký spolek amatérů omylem zvolených ve volební euforii na Magistrátě odsouhlasil, že na to může Ostrava dostat víc než miliardu z dotací. Slabomyslnost lidiček bez významu hold v této zemi stále má podivnou váhu! Jak dlouho ještě bude blbost tolerována?

20. 2. 2020 18:50:35

Re: Re: Polemika o panoramatu a mrakodrapech pokračuje.

Polemika o výškových budovách nikdy neskončí. Dnes je to již otázka prestiže, nikoliv potřeby. Kdo výš, je geroj, je víc. Viz Arabský svět i dálný asijský východ. Blbost lidská vítězí. Ale žižkovská trojka od Evy Jiřičné nejsou mrakodrapy, to je úchvatný návrh, jak zaplnit místo po telekomunikační věži a kdo zná podrobně a detailně souvislosti, musí se paní Jiřičné poklonit. Věřím, že její kouzelný návrh bude realizován a rozhodně nemá pražádný vliv na panoráma Prahy, notabene historického centra. On tu někdo v této části Žižkova vidí historické centrum? Nákladové nádraží, konec jedné části Prahy, příliš vzdálené od toho centra, které obdivují miliony cizinců, i Čechů a Moravanů. A co Letná, tam blob Kaplického nebyl vedle panoráma staré Prahy? Tam byl, hned vedle. A kolik bojovníků ho prosazovalo, že? Proti nás bylo asi víc, tak to monstrum stát nebude. Ale návrh Jiříčné je naprosto něco jiného. Ve všech myslitelných hodnotitelných směrech. Skvěle zasazen do oblasti, i výškově, i polohově, i s ohledem na dopravní poměry. Pojďme ho podporovat proti hlupákům, kteří sice mají akademický titul, ale v hlavě něco zřejmě jiného, než lidské moudro. Postižení člověka se projevuje všelijak, je těžká doba, když podle expertů má 20% vysokoškolských absolventů duševní poruchu různého typu. Ono to možná i tady bude vidět. Nechť postižení prominou, ale léčení může být v Klecanech i zdarma, u profíků.

 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz