Studentská urbanistická soutěž

Studentská urbanistická soutěž

(12. 6. 2013)

 
 
 
 

Studentská urbanistická soutěž

Do XIX. ročníku soutěže lze přihlásit práce semestrální, ročníkové i bakalářské, zapsané jako urbanistický projekt v akademickém roce 2012/2013. Nelze přihlásit závěrečné diplomní projekty. Práce se odevzdávají v deskách formátu A3. Minimální rozsah práce: schéma návrhu, resp. principů řešení, příslušná situace, prostorová dokumentace (perspektivy, axonometrie) + portfolio v digitální podobě na CD (formát PDF 300 DPI). Dolňují informace na CD se připouští.

Přihlášky a práce do soutěže, prosím, odevzdávejte v úředních hodinách sekretariátu Ústavu prostorového plánování, 6.patro, místnost č. 615, Po, Út a Čt 9.30-11h, a to včetně posledního možného dne pro přihlášky, čtvrtka 27.6.2013.

Přihláška do studentské soutěže O nejlepší urbanistický projekt


 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Projekty

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz