Světelné studio Šajn

Světelné studio Šajn

(27. 10. 2022) VRTIŠKA & ŽÁK

   
 
 
 
 

Světelné studio Šajn

V pražských Vysočanech se rozsvítil nový showroom s osvětlením Šajn. Rafinovaný interiér od studia Vrtiška & Žák nabízí na 300 svítidel z portfolia Linea Light, přičemž každému je věnován speciální prostor. Šajn představuje komplexní neformální prostředí, zdroj technické podpory, servisu a místo pro inspirativní setkávání.

Ústředním bodem showroomu je nosná konstrukce z překližky vyvedená v barevném gradientu od fialové po oranžovou. Rozsvícená svítidla v oddělených sektorech tvoří zářící mikrokosmos, v němž vlnové délky světla krotí unikátními designy svítidel made in Italy. 

Šajn poskytuje komfortní zázemí baru a kuchyně v matné černé, jež vyvažuje explozi barev a světel ve zbytku prostoru a spolu s lounge zákoutími slouží jako základna pro klientská setkání, ale i inspirativní workshopy a přednášky. Expozice svítidel v sektorech se bude v budoucnu dynamicky obměňovat tak, aby přinášela stále nové impulzy pro návštěvu showroomu.

Autorská zpráva, redakčně upraveno
Foto: Kristina Hrabětová

Ateliér: VRTIŠKA & ŽÁK studio
Plocha: 278 m2
Rok dokončení: 2021

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Interiéry/design

Dokončení

2021

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz