Techtextil 2022

Techtextil 2022

(16. 5. 2022) Veletrh technických a netkaných textilií Techtextil se na výstaviště do Frankfurtu nad Mohanem vrací už ve dnech 21. až 24. června 2022.

   
 
 
 
 

Techtextil 2022

Návštěvníkům představí novinky, trendy a inovace v oboru společně se souběžně konanými veletrhy Texprocess a Heimtextil. Kromě předních světových vystavovatelů se můžete těšit také na pestrý doprovodný program.

Díky veletrhům Techtextil, Texprocess a Heimtextil Summer Special představí společnost Messe Frankfurt na svých výstavních plochách celý hodnotový řetězec v textilním průmyslu. Po dvouleté přestávce vynucené pandemií se konečně můžeme opět těšit na nové osobní kontakty, inspirativní obchodní setkání a kompletní přehled o nejnovějším vývoji trhu. Souběžně s veletrhy chystá společnost Messe Frankfurt přímo ve městě Frankfurtu akci D2C Neonyt Lab (24.–26. 6. 2022) a množství eventů Frankfurtského týdne módy, které pořádá město Frankfurt. Všechny tyto akce nabízejí jedinečné synergie a vystavovatelé se mohou těšit, že využijí všech veletrhů najednou a navážou obchodní vztahy ve zcela nových konstelacích. Na frankfurtských veletržních plochách letos návštěvníci naleznou světové trendy, výrobky a inovace celého hodnotového řetězce – nabídka sahá od přízí a vláken přes funkční textilie a textilní technologie až po konečné výrobky v segmentech bytového textilu, funkčních oděvů a módy. Rostoucí povědomí o udržitelné cirkulární ekonomice podpoří vystavovatelé nabízející moderní recyklační procesy.

Na předních mezinárodních veletrzích Techtextil a Texprocess, které se konají ve dnech 21. až 24. června 2022, představí vystavovatelé své inovace v oblasti technických a netkaných textilií a zpracování textilních a pružných materiálů. Na prezentaci svých výrobků mezinárodnímu odbornému publiku se může těšit více než jedenáct set vystavovatelů ze 45 zemí, řada firem na společných stáncích a týmy 13 mezinárodních pavilonů. Veletrhy Techtextil a Texprocess se zaměří na inovace, nové postupy, vývoj a progresivní přístup k udržitelným řešením a představí se na nich i nové materiály a stroje. Do inovací, výzkumu a vývoje se v posledních třech letech nebývale investovalo a veletrhy jistě představí to nejlepší, co tyto investice přinesly.

Veletrh Techtextil s dvanácti sektory slibuje širokou škálu výrobků a inovativních řešení od široké škály dodavatelů počínaje výrobci automobilů, módními návrháři, experty na lékařské vybavení až po výrobce technologií všech možných specializací. Vystavovatelé na veletrhu Techtextil nabízejí inovativní materiály pro všechna možná využití.

Společnost Messe Frankfurt poprvé nabídne i digitální rozšíření obou veletrhů, což umožní virtuální přístup všem návštěvníkům, kteří se nemohou zúčastnit osobně. Techtextil a Texprocess si užijí digitálně a kontakty budou navazovat ve virtuálním prostoru. Vystavovatelé digitální verze získávají ke svému stánku na výstavišti další – digitální – platformu. Digitální rozšíření bude k dispozici po dobu přibližně čtyř týdnů před, během a po skončení veletrhů (od 13. června do 8. července 2022).


Na veletrzích už neplatí covidová opatření a vstupenka platí na všechny tři veletrhy zároveň. Pořídíte ji pohodlně online na www.visitortickets.messefrankfurt.com. Více informací o Techtextilu najdete na www.techtextil.messefrankfurt.com

Komerční prezentace

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře

4. 6. 2022 10:06:36

Re: Re: Rozhledna Závist.

:-)

 
© 2007–2022 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz