Tulipa Třebešín - druhá fáze

Tulipa Třebešín - druhá fáze

(23. 2. 2016) Developer AFI Europe chystá druhou etapu projektu Tulipa Třebešín.

 
 
 
 

Tulipa Třebešín - druhá fáze

Developer AFI Europe, dceřiná společnost skupiny Africa Israel Investments Group, chystá druhou etapu projektu Tulipa Třebešín. Vzniknou dva bytové domy s 250 byty o velikosti 1 + kk až 4 + kk. Dokončení výstavby se předpokládá v roce 2018. Příprava na druhou fázi představuje demolici stávající skladové haly a teprve po jejím dokončení bude následovat zahájení samotné výstavby.

Architektonické pojetí vychází opět z dílny Ing. arch. Diany Hockové z architektonického studia STRAET ARCHITECTS. Urbanistické pojetí představuje polouzavřené bloky s terasami svažujícími se k jihu. Prostor mezi obytnými bloky oživí ozeleněné terasy a vzrostlá zeleň na uměle vytvořeném zvlněném terénu. Budovy budou mít 9 nadzemních podlaží.

„Koncepce objektů ve velké míře využívá vyložených konzol s terasami, které slouží ke stínění fasád a tím chrání byty proti přehřívání a zároveň umožňují pohodlný celoroční pobyt v novém domově,“ uvádí obchodní a marketingová manažerka AFI Europe Elena Pisotchi.

AFI Europe kromě bytových domů vybuduje také supermarket a mateřskou školku, která bude modulární dřevostavbou složenou ze čtyř modulů.
tisková zpráva

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Novostavby

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2020 Business Media One, s. r. o. Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: stavbaweb@bmone.cz