Čtvrtá etapa Britské čtvrti v Západním městě

Čtvrtá etapa Britské čtvrti v Západním městě

 
 
 
 

Čtvrtá etapa Britské čtvrti v Západním městě

Budova se stane se svými 15 patry dominantou této části Prahy. Projekt zahrnuje celkem 137 bytů v různých dispozicích od 1+kk o rozloze 37,9 m2 až po velkoryse řešené luxusní byty 4+kk o rozloze 119,8 m2. Každý byt disponuje balkonem, lodžií nebo terasou. Parkování budev garážích nebo na venkovních stáních. Autorem projektu Britská čtvrť IV je atelier ADR, developerem je společnost FINEP.

Britská čtvrť IV Britská čtvrť IV

Byty svou kvalitou a vybavením patří mezi vyšší standard. Domy projektu Britská čtvrť se vyznačují moderní architekturou. Samozřejmostí jsou moderní výtahy s bezbariérovými vstupy do domu. Součástí projektu je také kamerový systém v domě. V rámci nově budovaných domů bude postaven nový rozlehlý park s dětským hřištěm, lavičkami a vodními prvky. Tento park bude navazovat na již vybudované náměstí. K pohodlí rezidentů slouží nejen nově otevřený vstup do metra Stodůlky, který je cca 1 minutu chůze, ale také bohatá občanská vybavenost (obchodní centra, plzeňská restaurace, služby, zdravotnická zařízení, sportoviště atd.) v místě či v blízkém okolí.

Britskou čtvrť tvoří na sebe navazující etapy:
Britská čtvrť I, (dokončeno)
Britská čtvrť II (plánované dokončení v roce 2012)
Britská čtvrť III (plánované dokončení - podzim 2013)
Britská čtvrť IV

Celé Západní město i Britská čtvrť je napojené na Pražský okruh, dálnici i letiště.

Název stavby: Západní Město, Praha 12, Stodůlky
Místo: Křižovatka ulic Rozvadovská a Jeremiášova
Investor: FINEP
Výkonný developer: FINEP
Architekti: - AHK architekti - projekty administrativních budov
- ABM architekti - Britská čtvrť
- Ateliér ADR - City West, Britská čtvrť

Projekt infrastruktury: AHK architekti s velkým přispěním společnosti DUA
Začátek realizace: 2008


Související články:


Britská čtvrť - nové náměstí (autor projektu - atelier AHK), zdroj foto: Finep Britská čtvrť - náměstí a nový vstup do metra (autor projektu - atelier AHK), zdroj foto: Finep
 

Základní informace o objektu

 
 
 
 

Kategorie

Bytové domy

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání denního newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
 
© 2007–2018 Business Media CZ, s. r. o.