Typová dřevostavba

Typová dřevostavba

(1. 2. 2024) Typový dům Lucern 133 byl představen na konci roku 2023.

   
 
 
 
 

Typová dřevostavba

Dům je řešený jako jednopodlažní se sedlovou střechou a obdélníkovou zastavěnou plochou. Po jedné straně domu najdeme dva totožné dětské pokoje a obývací pokoj s jídelnou a kuchyní.


Všechny tyto místnosti disponují přímým vstupem na zahradu. Na straně druhé je zádveří, technická místnost, koupelna a také tzv. rodičovský blok. 

Našimi klienty velmi oblíbená oddělená část domu s ložnicí, vlastní šatnou a koupelnou, do kterého se vchází přes obývací pokoj. V ceně tohoto domu je fasáda tvořená omítkou v kombinaci s cihlovým obkladem. 

Aktuální cena v základu (včetně základové desky, rekuperace a tepelného čerpadla) vychází na 5 130 000 Kč. Více informací ZDE.

Dispozice: 4+kk
Zastavěná plocha: 141,6 m2
Užitná plocha: 115,4 m2
Konstrukční systém: montovaná dřevostavba

Tisková zpráva

Komentáře ke článku

 
 
 
 

Registrace k zasílání newsletteru

Stavbaweb.cz informuje o novinkách v oboru architektury a stavebnictví, představuje zajímavé objekty, projekty a materiály. Prostřednictvím tohoto formuláře se můžete přihlásit k odebírání newsletteru, a dostávat tak pravidelné informace přímo do své e-mailové schránky.

*Povinné položky
Vaše registrační údaje nebudou poskytovány třetím stranám a budou chráněny. Svou registraci můžete kdykoliv zrušit zde nebo prostřednictvím odkazu v zápatí každého newsletteru.
 
 
Nové komentáře
 
© 2007–2024 Business Media One, s. r. o., Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5, e-mail: a href="mailto:stavbaweb@bmone.cz"stavbaweb@bmone.cz/a